Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Jelbi

Domofony i wideodomofony Jelbi – bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo w Twoim domu to podstawa. Seria Jelbi domofonów i wideofonów została stworzona z myślą o poprawieniu funkcjonalności posesji prywatnych oraz biur. Jeśli szukasz domofonów i wideodomofonów do swojego domu, sprawdź tę serię produktów. Odporne na trudne warunki atmosferyczne urządzenia zabezpieczające wstęp mogą być zamontowane na płocie lub przy furtce. Przy użyciu domofonu możesz porozmawiać z osobą, która chce uzyskać wstęp do obiektu. Łatwa obsługa sprzętu pozwoli szybko odblokować zamek elektromagnetyczny w drzwiach lub bramie.

Wideodomofon będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli cenisz nowoczesne rozwiązania. Łączy ze sobą fonię i wizję, co pozwala jeszcze lepiej skontrolować wpuszczane do wnętrza osoby. Obsługa wideodomofonu jest niezwykle prosta i intuicyjna. Dotykowy interfejs należy do niezwykle atrakcyjnych. Zapoznaj się z produktami z serii Jelbi oraz innymi domofonami i wideofonami, które przygotowaliśmy dla Ciebie w bogatej ofercie sklepów Castorama. Już dziś zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy czy mieszkania.

Domofony i wideodomofony Jelbi – najwyższa jakość i precyzja wykonania

Domofony i wideodomofony Jelbi zostały wykonane z najwyższą możliwą precyzją. Każdy model z tej serii z łatwością obsłużysz i zamontujesz. Wysokiej jakości fonia w domofonach pozwala zaledwie po kilku sekundach rozpoznać głos osoby stojącej po drugiej stronie. Podłączenie monitora z dowolną jednostką zewnętrzną jest jednym z udogodnień modelu wideofonu Jelbi. Sprawdź, jakie jeszcze funkcje mogą zaoferować Ci produkty z tej serii.

Jasny i wyraźny obraz wideodomofonów pozwala zweryfikować osobę, która chce uzyskać dostęp do naszej posesji. Dodatkowo wysokiej jakości mikrofon pozwala z niebywałą precyzją oddać naturalne brzmienie głosu każdej osoby. Szeroki wybór dzwonków sygnalizujących z pewnością ułatwi Ci wybranie najatrakcyjniejszej melodii. Podświetlane przyciski sprawiają, że obsługa wideodomofonu jest bardzo prosta nawet po zmroku. Kompaktowe rozmiary urządzenia oraz jego uniwersalny, schludny wygląd sprawiają, że dopasuje się do aranżacji każdej przestrzeni i będzie jego funkcjonalną ozdobą.

Łatwy montaż oraz niezwykła żywotność!

Seria Jelbi do zabezpieczania posesji cechuje się niezwykłą żywotnością. Do każdego zestawu zostały dołączone akcesoria montażowe oraz instrukcja obsługi. Dzięki temu montaż poszczególnych elementów należy do niezwykle szybkich i łatwych. Wszystkie prace będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Wysoka funkcjonalność sprawia, że z niezwykłą precyzją zadbasz o wyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pracowników swojej firmy czy członków rodziny.

Materiałem wykonania domofonów oraz wideofonów Jelbi jest tworzywo sztuczne i stop aluminium. Każdy z tych materiałów wyróżnia się niebywałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. W związku z powyższym nie musisz obawiać się, że podczas deszczu czy niskich temperatur dojdzie do uszkodzenia instalacji domofonowej.