Produkty

Produkty z serii Jose

Oprawy ścienne i sufitowe Jose

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę produktów z kategorii oprawy ścienne i sufitowe. Wśród nich znalazła się też seria Jose opraw ściennych i sufitowych. Lampy te pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny klimat w Twoich wnętrzach, będą fantastyczną ozdobą i źródłem światła. Możesz zawiesić je w salonie, kuchni, jadalni czy sypialni - wszędzie będą prezentowały się doskonale. Oprawy ścienne i sufitowe Jose to sposób na niecodzienne oświetlenie wnętrza.

Industrialne oprawy ścienne i sufitowe Jose

Oprawy ścienne i sufitowe Jose to polskie, ręcznie robione produkty. Lampy te zostały wykonane z drewna i metalu, co sprawia, że są to produkty trwałe i odporne na działanie czasu. Seria Jose do oświetlenia wnętrza zawiera lampy wiszące i kinkiety. Możesz zdecydować się na lampę wiszącą z jednym lub trzema źródłami światła, w zależności od wielkości pomieszczenia. Industrialny design opraw Jose świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach domowych, jak i lokalach komercyjnych. Doskonale uzupełnią one również wnętrza industrialne, nowoczesne czy rustykalne.

Kompozycja oświetleniowa

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz odchodzą od jednego, centralnie umieszczonego źródła światła. Aktualnie system oświetleniowy pomieszczeń składa się zarówno z lamp wiszących, stojących, kinkietów czy oświetlenia dekoracyjnego. Oprawy ścienne i sufitowe Jose pozwolą Ci stworzyć jednolitą stylistycznie kompozycję oświetleniową. Brązowy kolor produktów z tej serii sprawia, że dobrze komponują się one ze ścianami w różnych kolorach.