Produkty

Produkty z serii Kala

Rolety Kala

Okna w mieszkaniu czy biurze można zasłonić na wiele różnych sposobów. Wykorzystasz do tego firany, żaluzje lub rolety. Jeśli zdecydujesz się na to ostatnie rozwiązanie polecamy produkty z kategorii rolety. Godną uwagi, zwłaszcza jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań jest seria rolet Kala.

To produkty, dzięki którym uchronisz swoje wnętrza przed wścibskim wzrokiem sąsiadów czy przechodniów. Zwiększysz również poczucie prywatności we własnym domu. Rolety w sypialni ochronią Cię przed porannymi promieniami słońca i pozwolą dłużej pospać. Będą one także chroniły Twoje wnętrza przed upalnym letnim słońcem, dzięki czemu w mieszkaniu będzie chłodniej. To także doskonałe rozwiązanie dla firm. Jeśli zamontujesz rolety w oknach, sprawisz, że słońce nie będzie świeciło w ekrany monitorów ani w oczy pracowników, dzięki temu praca w biurze stanie się bardziej komfortowa. Rolety mogą także przydać się w przypadku przeszklonych biur. Podczas poufnych rozmów czy korzystania z tajnych, wewnętrznych dokumentów firmy – wystarczy pociągnąć sznurek i zasunąć roletę.

 

Nowoczesne rolety Kala

Seria Kala do zasłaniania okien to rolety o nowoczesnym designie. Świetnie sprawdzą się w awangardowych wnętrzach. Możesz zamontować je w sypialni, salonie, kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym. Doskonale pasują również do pomieszczeń biurowych. W naszej ofercie znajdziesz modele rolet Kala w różnych odcieniach koloru kremowego oraz szarości. Przygotowaliśmy o rolety w dwóch długościach, pozwalające zasłonić okna pokojowe lub balkonowe. Nie ma znaczenia, jak szerokie są Twoje okna, bowiem w naszej ofercie znajdziesz rolety w wielu wymiarach - od czterdziestu do stu osiemdziesięciu centymetrów szerokości.

 

Łatwy montaż

Rolety z serii Kala mogą być montowane poprzez nawiercenie odpowiednich otworów i przymocowanie rolety, oferujemy także modele pozwalające na bezinwazyjne ich przytwierdzenie. Roleta montowana jest na oknie, dlatego przy jego otwieraniu lub uchylaniu szyba nadal zostanie zasłonięta, a jednocześnie zapewniasz dostęp świeżego powietrza do pomieszczenia. Sam montaż jest prosty i szczegółowo opisany w instrukcji obsługi. Z pewnością poradzisz sobie z nim bez trudu.

 

Zawsze czyste rolety

Ogromną zaletą tych produktów jest także to, że łatwo utrzymać je w czystości. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć roletę wilgotną ścierką z odrobiną środka czyszczącego.

 

To Ty decydujesz, ile światła przenika przez rolety

Efektowne i efektywne zasłanianie okien, właśnie takie możliwości daje Ci Seria Kala. Rolety te zostały wyposażone w dwie struktury materiału, dzięki temu możesz płynnie zmieniać stopień zaciemnienie w pomieszczeniu. W zależności od tego, czy chcesz zupełnie odciąć dostęp światła słonecznego, bo planujesz drzemkę, czy może zależy Ci na tym, by słońce nie nagrzewało pomieszczenia, ale nie chcesz, by było w nim zupełnie ciemno, możesz odpowiednio ustawić roletę. Seria Kala rolet na dzień i na noc to perfekcyjny sposób na regulację ilość światła słonecznego w pomieszczeniu.