Produkty

Produkty z serii Kalahari

Nie znaleziono pasujących produktów.

Płytki podłogowe Kalahari – nowoczesność w rdzawym wydaniu

Jak wykończyć podłogę? Przede wszystkim w sposób trwały i wytrzymały. Zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii płytek podłogowych w celu odnalezienia odpowiedniego materiału. Asortyment obejmuje szeroki wybór płytek o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Dopasowanie wymarzonych płytek z pewnością nie będzie trudne. Szczególnie zaś jeśli zobaczysz, co może Ci zaoferować seria Kalahari.

Płytek podłogowych z tej serii nie musisz używać wyłącznie wewnątrz budynków. Ich parametry techniczne pozwalają na w pełni bezpieczne wykończenie nimi powierzchni na zewnątrz budynków. Produkty z tej serii nadają się do pomieszczeń mieszkalnych o średnim natężeniu ruchu. Będą idealnym produktem dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. To płytki, które z pewnością przyciągają uwagę.

Płytki imitują kamień. Dzięki temu są idealnym produktem dla osób lubiących naturalny wygląd pomieszczeń i aranżacji w stylu Eko. Ich kolorystyka szczególnie dobrze sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Co więcej, w ramach serii znajdziesz zarówno gresy, jak i ceramikę. Możesz także skorzystać z oferty dekorów.

Uniwersalne i estetyczne płytki podłogowe Kalahari

Seria Kalahari do wykańczania podłogi jest dobrym przykładem, jak łączyć funkcjonalność z estetyką. Tym, co wyróżnia te produkty, jest ich praktyczne zastosowanie. Możesz wykańczać nimi powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Co więcej, są one przystosowane do używania ich na zewnątrz. Zapewnia to mrozoodporność oraz duża wytrzymałość i trwałość tych produktów.

Wyjątkowy design jest bez wątpienia tym, co najbardziej przyciąga spojrzenia. Seria obejmuje płytki o jasnym i ciemnym odcieniu. Dzięki temu w ramach jednej serii jesteś w stanie stworzyć wiele różnych aranżacji. Możesz wykorzystać je do kontrastowych zestawień lub przełamać jednolite wykończenie ściany. Sama podłoga natomiast będzie prezentowała się wyjątkowo ciekawie dzięki udanej imitacji kamienia.

Bez poślizgów i stylowo – wykończenie tarasu lub łazienki, o którym marzysz

Płytki podłogowe Kalahari to wręcz idealny produkt do wykańczania łazienek lub tarasów czy też balkonów. Płytki są antypoślizgowe. Ich powierzchnia uchroni Cię przed poślizgnięciem nawet na mokrej płytce. Wszystko to sprawia, że możesz czuć się znacznie bezpieczniej i pewniej, gdy wychodzisz po kąpieli z wanny lub spod prysznica.

Produkty z tej serii umożliwią Ci wykończenie podłogi oraz ścian wewnątrz budynków. Dzięki dekorom, które również znajdziesz w ramach serii, możesz przełamać jednolite wykończenie. W ten sposób uda Ci się stworzyć jeszcze ciekawsze wnętrza. Oferowany wybór produktów zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. Możesz również skorzystać z kontrastowych zestawień.

Płytki te będą także idealnym produktem do stosowania na zewnątrz budynków. Są w pełni przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych. Nie zaszkodzi im mróz. Nie uszkodzi ich również deszcz czy inne czynniki atmosferyczne. Zyskasz tym samym trwałe i estetyczne wykończenie powierzchni.