Produkty

Produkty z serii Kardal

Odzież i obuwie Kardal – dla kogo?

Wygoda i ochrona podczas prac na zewnątrz budynków są niezbędne. Dopasowanie odzieży i obuwia to rzecz, o którą trzeba szczególnie zadbać podczas kiepskiej pogody. Tej w polskim klimacie nie brakuje. Z tego powodu na czas remontów i napraw przeprowadzanych na świeżym powietrzu zainwestuj w odzież i obuwie Kardal. Softshellowe kurtki w różnych rozmiarach świetnie chronią przed przemoczeniem oraz silnym wiatrem. Dzięki uniwersalnemu krojowi ubrania leżą wygodnie bez względu na to, jaka jest Twoja sylwetka.

Najważniejsze cechy odzieży ochronnej z tej serii

Seria Kardal do ubrania podczas prac zewnętrznych to przede wszystkim odzież wykonana z softshellu. Materiał ten jest wodoodporny, a także chroni przed porywistym wiatrem. Kurtki posiadają kaptury z ociepleniem z polaru, dlatego możesz je nosić również w chłodniejsze dni. Regulacja mankietów gwarantuje dopasowanie kurtki do indywidualnych potrzeb. Dzięki elementom odblaskowym będziesz dobrze widoczny podczas każdego rodzaju prac, także tych blisko drogi czy po zmroku. Dobre dopasowanie odzieży i obuwia zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy.

Kiedy stosować odzież i obuwie Kardal?

Jeśli często przebywasz na zewnątrz budynków podczas prac remontowych, napraw czy porządków w ogrodzie, odzież i obuwie o odpowiednich cechach są Ci niezbędne. Zabezpieczą Cię przed wpływem warunków atmosferycznych i sprawią, że będziesz zawsze widoczny dla innych osób. Seria Kardal odzieży i obuwia jest dodatkowo bardzo funkcjonalna, przez co sprawdzi się również w codziennym użytku.