Produkty

Produkty z serii Karluk

Oprawy stropowe Karluk dla wyjątkowego i jasnego wnętrza

Sufity podwieszane nie utraciły nic ze swojej popularności. Równie często natomiast pojawiają się jedynie elementy nadbudowane z płyt g-k. Skorzystaj z produktów z kategorii opraw stropowych, jeśli chcesz oświetlić wnętrze w sposób funkcjonalny i energooszczędny. Zapewni Ci to seria Karluk.

Opraw stropowych o nowoczesnym wyglądzie możesz użyć w każdym wnętrzu. Doskonale wpisują się w prywatną przestrzeń. Szczególnie jeśli w Twoim domu panuje nowoczesny styl wystroju. Oprawy te nadają się także do obiektów użyteczności publicznej. W biurze, urzędzie, ale też hotelu czy restauracji produkty z tej serii będą odpowiednie.

Poszczególne modele różnią się od siebie średnicą. Ich montaż w suficie podwieszanym nie jest trudny. Oprawy te możesz także znaleźć w zestawach, które obejmują kilka sztuk. Jeśli natomiast planujesz nieregularną ilość oczek, do Twojej dyspozycji pozostają pojedyncze sztuki.

Produkty z tej serii to gotowe do montażu elementy. Obejmują również źródło światła utrzymane w technologii LED. Wszystko to sprawia, że seria ta jest idealna dla zwolenników praktycznych i energooszczędnych rozwiązań.

Oprawy stropowe Karluk zapewnią Ci światło, którego potrzebujesz

Seria Karluk do oświetlania wnętrz wyróżnia się przede wszystkim dużą elastycznością. Oznacza to, że możesz zamontować je w suficie podwieszanym w układzie, który najbardziej Ci odpowiada. Chcesz stworzyć z opraw geometryczny kształt? Zamierzasz oświetlić każdy kąt pomieszczenia? Na te i inne kombinacje pozwalają produkty z tej serii.

Oprawy umożliwiają również zmianę barwy światła. Pozwala na to inteligentny przycisk. Korzystanie z niego nie jest trudne. Tym samym szybko i bez problemu zdołasz dopasować barwę światła do aktualnych potrzeb. Barwa ciepła lub neutralna biała są w każdym momencie do Twojej dyspozycji.

Produkty te oferowane są jako gotowe zestawy. Obejmują zintegrowane diody LED. Dzięki nim zyskujesz energooszczędne i bardzo żywotne źródła światła. Te gotowe do montażu oprawy oświetleniowe zapewnią Ci mniejsze rachunki za energię.

Estetyczne oraz skuteczne oświetlenie

Masz dość kurzu, który zbiera się na wiszącej lampie sufitowej? Podobny problem nie musi Cię dłużej męczyć. Skutecznie i szybko rozwiążą go oprawy stropowe Karluk. Produkty te są montowane bezpośrednio w suficie podwieszanym. Dzięki temu zaledwie niewielka ich część wystaje poza powierzchnię sufitu. To z kolei sprawia, że kurz nie osadza się na kloszu. Dla wielbicieli porządku będzie to idealne rozwiązanie.

Niemal każda lampa wisząca to pewne ograniczenie w rozprowadzaniu światła po pomieszczeniu. Tymczasem oprawy pozwalają na montaż źródła światła o szerokim kącie rozchodzenia. Oznacza to, że niewielką ilością oczek zdołasz oświetlić nawet pomieszczenie o dużych rozmiarach. Łatwiej także zadbasz o doprowadzenie światła do zakamarków w danym pokoju.

W swojej sypialni nie tylko wypoczywasz, ale też pracujesz? Odpowiednie światło ma ogromny wpływ na Twoje skupienie. Zastosowane w oczkach rozwiązanie pozwoli Ci na zmianę jego barwy. Skorzystaj z barwy ciepłej, gdy wypoczywasz i z neutralnej białej – kiedy pracujesz. W ten sposób jedno pomieszczenie ułatwi wykonanie zadania, a później zadba o Twój komfort podczas odpoczynku.