Produkty

Produkty z serii Kasei

Wyposażenie kuchenne Kasei, czyli ciekawa alternatywa

Kuchnia powinna być nie tylko miejscem schludnym i modnym, ale również wygodnym w codziennym użytkowaniu. Produkty wyposażenia kuchennego pozwolą Ci na stworzenie praktycznego i ciekawie wyglądającego wnętrza. Ważnym aspektem każdej kuchni jest wykończenie ścian. Zwykle stosuje się płytki ceramiczne, ale nie sprawdzają się one najlepiej na przykład przy kuchence lub blatach. Dostępna jest jednak ciekawa alternatywa, która pozwoli Ci nie tylko na stworzenie ciekawego wykończenia, ale przede wszystkim praktycznej i łatwej w czyszczeniu powierzchni.

Wyposażenie kuchenne Kasei to panele przyblatowe o różnych wzorach, które będą pasowały zarówno do kuchni urządzonej nowocześnie, jak i tradycyjnie. Ponieważ zostały pokryte laminatem, są łatwe w czyszczeniu, a także trwałe. Cechują się wysoką odpornością na wilgoć, zadrapania czy działanie promieniowania UV. Są ciekawą alternatywą dla ceramicznych płytek ściennych, tapet czy farb emulsyjnych.

 

Zabezpiecz kuchenne ściany

Zabezpieczenie ścian znajdujących się nad blatami kuchennymi jest kwestią niezwykle istotną. Nawet najlepsze farby w końcu się zabrudzą, natomiast ceramika nie zawsze jest odpowiednim wyborem, jeśli chodzi o kwestie estetyczne. Seria Kasei wyposażenia kuchennego, która obejmuje panele przyblatowe, to rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że doskonale zabezpiecza ściany w kuchni. Te są przecież narażone na codzienne zabrudzenia z tłuszczu, soków owocowych i innych produktów, które przygotowujesz w kuchni.

Wyposażenie kuchenne tego typu cechuje się dużą trwałością. Nawet regularnie wycierane czy czyszczone na mokro nie traci koloru i zachowuje swoje właściwości ochronne. Opisywane panele przyblatowe są laminowane, dlatego nie reagują na wysokie temperatury – mogą być umieszczane przy kuchenkach gazowych lub elektrycznych. Nie płowieją nawet pod wpływem działania promieniowania UV. Do ich czyszczenia możesz używać silnych środków chemicznych, które pozwolą Ci na ich dokładne umycie, a jednocześnie nie zniszczą trwałej powierzchni.

 

Wyposażenie kuchenne Kasei – modnie i nowocześnie

Seria Kasei do wykańczania ścian kuchennych to nie tylko liczne pozytywy obejmujące wygodę codziennego użytkowania i trwałość, ale również ciekawy sposób na wykończenie wnętrza kuchni. Panele przyblatowe z tej serii dostępne są w kilku nowoczesnych wzorach. Nastawione są przede wszystkim na modne ostatnio szarości, które łatwo wkomponować do wnętrz kuchni zarówno urządzonych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Co ciekawe, są one dwustronne, a po każdej ze stron znajduje się inny wzór, dlatego będziesz mógł dobrać go do swoich potrzeb.

Panele cechują się ponadto łatwym montażem, do którego wystarczy Ci klej montażowy. Możesz również zabezpieczyć je silikonem, jeśli znajdują się w miejscach, w których są narażone na działanie wody. Tego typu elementy wyposażenia kuchennego dają szereg możliwości. Ich właściwe zastosowanie pozwoli Ci na stworzenie wnętrza, które nie tylko dobrze się prezentuje, ale również jest praktyczne i wygodne podczas codziennego użytkowania.