Produkty

Produkty z serii Kerlic

Tapety dekoracyjne Kerlic – zabezpieczenie i dekoracja ścian

Tapety dekoracyjne Kerlic są przeznaczone do dekoracyjnego wykańczania ścian wewnątrz budynków.  Zastosowania tapet dekoracyjnych nie muszą ograniczać się tylko do użycia ich we wnętrzach sypialni czy salonów. Oryginalny wzór sprawdzi się również w kuchni, garderobach czy korytarzach. Z powodzeniem może być stosowany w różnego rodzaju lokalach użytkowych jak między innymi kawiarnie, hotele czy biura. Uniwersalny, prosty wzór jest synonimem dobrego stylu oraz elegancji.

W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty asortyment tapet. Wśród produktów czekają na Ciebie np. wielobarwne tapety papierowe i solidnie wykonane modele tapet na podkładzie flizelinowym, który został wzbogacony winylem. Dzięki temu produkt charakteryzuje się niebywałą żywotnością i przez bardzo długi czas zachowuje swój estetyczny wygląd. Sprawdź okazje, które czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej oraz w sklepach stacjonarnych.

Funkcjonalne wnętrza wypełnią Twój dom!

Seria Kerlic tapet dekoracyjnych na flizelinie swoim wyglądem imituje niewielkich rozmiarów płytki ceramiczne. W związku z tym niezwykle efektownie będzie prezentowała się użyta we wnętrzu jadalni czy kuchni. Doskonale sprawdzi się także w miejscu, gdzie przechowujesz domowe przetwory czy w aneksach kuchennych. Stworzy w nich estetycznie wyglądającą i wysoce funkcjonalną przestrzeń. Wierzchnią warstwę tapety bez obaw możesz przecierać zwilżoną ściereczką w celu pozbycia się powstałych na powierzchni zabrudzeń. Flizelinowy podkład imitujący płytki ceramiczne doskonale komponuje się z meblami wykonanymi z naturalnego drewna.

Produkt pomoże Ci wzmocnić ściany z pęknięciami na powierzchni dzięki wytrzymałej powłoce winylowej, która w efektowny sposób pobłyskuje. Ponadto odbija światło, tworzy złudzenie optyczne i wizualnie powiększa wnętrze. Dzięki temu nawet małe pomieszczenia sprawiają wrażenie przestrzennych i jaśniejszych. To z kolei przekłada się na ich schludny i bardzo stylowy wygląd.

Tapety dekoracyjne Kerlic – sprawdź, jakie niosą ze sobą korzyści

Seria Kerlic do dekorowania ścian to produkty niezwykle żywotne, które przez lata zachowają swój pierwotny wygląd. Odporne na zabrudzenia oraz promieniowanie UV nie będą traciły koloru ani się wybarwiały czy żółkły w nieestetyczny sposób. Pod warstwą flizeliny ukryją nieestetycznie wyglądające ściany, które prawdopodobnie wymagałyby bardziej gruntownych i kosztownych prac. Flizelinowy podkład wzbogacony o warstwę winylu ukryje nierówności ścian i w efektowny sposób wygładzi ściany.

Tapetę będziesz w stanie położyć samodzielnie w zaledwie kilka chwil przy użyciu drobnych narzędzi dostępnych w Twoim domu. Nie musisz także, jak w przypadku malowania ścian, długo czekać, by poszczególne warstwy wyschły. Tapeta schnie o wiele szybciej i od razu prezentuje się niezwykle elegancko i schludnie. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór tapet, które w funkcjonalny sposób przyozdobią Twój dom!