Produkty

Produkty z serii Kidal

Systemy przesuwne Kidal – oddzielenie przestrzeni w dobrym stylu

Systemy przesuwne Kidal to funkcjonalne elementy, dzięki którym stworzysz przesuwne drzwi w Twoim domu. To specjalnie dopasowane mechanizmy, które zamontujesz tuż nad wycięciem w ścianie, a następnie dobierzesz szkło. Produkty z naszej oferty systemów przesuwnych to gotowe zestawy lub pojedyncze elementy, z którymi poradzisz sobie nawet bez technicznego doświadczenia. Wśród nich są szyny, rolki, złącza, a także niezbędne prowadnice czy nasadki. Mocowanie przebiegnie szybko i sprawnie, a dekoracyjny panel sprawi, że nie naruszysz aranżacji i estetyki Twojego wnętrza. Seria Kidal systemów przesuwnych służy do połączenia z drzwiami, np. szklanymi. W ten sposób stworzysz płynne przejście z jednego miejsca do drugiego lub wydzielisz dodatkowe miejsce na garderobę.

 

Jakie zalety mają systemy przesuwne Kidal?

Produkty, które znajdziesz w tej kategorii, są niezbędne do stworzenia nowoczesnego przejścia pomiędzy pomieszczeniami w domu. Zastosujesz je podczas remontu lub drobnej metamorfozy wnętrza. To rozwiązanie jest świetną alternatywą dla tradycyjnych drzwi. Mechanizm pozwala na montaż skrzydła szklanego, który prezentuje się nowocześnie i stylowo. Możesz wykorzystać to rozwiązanie w dowolnym miejscu w Twoim domu, np. pomiędzy garderobą a sypialnią lub salonem a kącikiem biurowym. Seria Vita do montażu drzwi przesuwnych to produkty wysokiej jakości. Gotowe zestawy są skomponowane w taki sposób, abyś nie musiał martwić się o dodatkowe drobiazgi. Wszystkie niezbędne elementy do montażu znajdziesz w jednym miejscu. W dodatku zrobisz to samodzielnie i użyjesz do tego wyłącznie prostych, standardowych narzędzi. 

 

Oszczędność miejsca i pełen komfort

Mechanizm do montażu drzwi przesuwnych jest niezwykle praktyczny. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przestronnym salonie, jak i w niewielkiej sypialni. Dzięki niemu zaoszczędzisz miejsce, ponieważ nie musisz otwierać skrzydła do wewnątrz czy na zewnątrz. Wystarczy, że jednym ruchem przesuniesz drzwi, aby przejść do drugiego pokoju czy garderoby. Prowadnica i koła działają płynnie i niezawodnie. System umożliwia Ci zawieszenie szklanego skrzydła w każdym miejscu w Twoim domu. To kolejny atut mechanizmu, dlatego dopasujesz go do swoich oczekiwań. W dodatku po poprawnym montażu, będziesz cieszyć się z niezawodnego i bezpiecznego działania. Dzięki temu możesz zamocować mechanizm nawet w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. 

Mechanizm przesuwny pozwala na oszczędność miejsca w Twoim domu, więc pomieszczenie będzie wydawać się większe i jaśniejsze. To także zasługa szklanego skrzydła, które w dodatku jest eleganckie i ponadczasowe. Co ciekawe, takie rozwiązanie może pomóc Ci w oddzieleniu pomieszczenia i wyznaczeniu konkretnych stref, np. wypoczynkowej lub jadalnej. Elementy do mocowania są wykończone z dbałością o każdy detal. Prezentują się estetycznie i spójnie. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych.