Produkty

Produkty z serii Kimi

Rolety i żaluzje Kimi – zadbaj o prywatność w swoim domu

Rolety i żaluzje Kimi to seria produktów, które pozwolą Ci zadbać o prywatność w salonach, sypialniach lub innych pomieszczeniach, które wymagają osłony. Prezentowanych rolet możesz użyć po to, by skutecznie zasłonić wnętrze. Dzięki temu stanie się ono niewidoczne z zewnątrz. Nie przeszkadza to w jednoczesnym oświetleniu go światłem dziennym. Aby dodatkowo spotęgować efekt intymności, zawieś w oknie firanki i zasłony. Już dziś zadbaj o prywatność i czuj się komfortowo w swoim domu!

Kimi – wysoka jakość wykonania i znakomite parametry techniczne

Seria Kimi do dekoracji okien została wykonana z materiałów wysokiej jakości, które mają bezpośredni wpływ na długość życia produktu. Rolety cechują się niebywałą żywotnością i pomimo upływu czasu wyglądają schludnie i elegancko. Dzieje się to dzięki poliestrowi. Jego niejednolita struktura sprawia, że produkt zyskuje również dekoracyjny charakter. Montaż rolet jest bardzo prosty. Z łatwością wykonasz go samodzielnie.

Efekt intymnych wnętrz bez ich zaciemniania

Dostępna szeroka gama kolorystyczna produktów sprawia, że rolety Kimi z łatwością dopasujesz do aranżacji wnętrza. Produkt wykonany z tworzywa sztucznego nie zaciemnia wnętrza, ponieważ przepuszcza delikatne strugi światła. Seria Kimi rolet i żaluzji cechuje się także łatwością w obsłudze. Pozwala na dowolną regulację za pomocą sznureczka, który dostępny jest w zestawie z wybranym produktem. Seria Kimi obejmuje różne rozmiary rolet. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do wymiarów Twojego okna.