Produkty

Produkty z serii Klara

Dlaczego warto wybrać plafony?

Szukasz energooszczędnego oświetlenia do pomieszczeń w domu lub biurze? Powinna Cię zainteresować oferta plafonów i półplafonów, które mają szerokie zastosowanie. Ciekawie prezentuje się seria Klara, w której skład wchodzi kilka modeli plafonów w energooszczędnej technologii LED. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i uniwersalnego wzornictwa sprawiają, że nadają się one do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użytkowych.

Plafony i półplafony Klara wykonane zostały z tworzywa sztucznego oraz blachy stalowej. Są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Mają podwyższoną odporność, co wpływa również na zmniejszenie wnikania ciał stałych do ich wnętrza – nie musisz obawiać się zalegającego w nich kurzu czy pyłu. Plafony łatwo utrzymać w czystości. Proste kształty sprawiają, że produkty z serii Klara z łatwością dopasujesz do nowocześnie urządzonych wnętrz.

 

Nowoczesne i wygodne – plafony i półplafony Klara

Produkty z serii wyróżniają się przede wszystkim trwałością. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że działają one bez zarzutu przez wiele lat. Nowoczesne żarówki LED umieszczone w plafonach są wydajne i energooszczędne. Ważną kwestią jest również prosty montaż – ponieważ samo urządzenie jest lekkie, nie musisz wiercić wielu otworów w ścianie. Kilka prawidłowo wywierconych, niewielkich dziur pozwoli Ci na pewne zamocowanie oferowanych plafonów i półplafonów.

Istotną cechą produktów z serii Klara jest uniwersalny wygląd. Obudowy mogą być zarówno okrągłe, jak i kwadratowe – wybierz je według własnych potrzeb i gustu. Zdobienia są bardzo delikatne, co sprawia, że plafony nie dominują pozostałych dodatków we wnętrzu. Prosta forma i jasna barwa sprawiają ponadto, że łatwo dopasować je do większości – szczególnie prosto i nowocześnie urządzonych – wnętrz. Seria Klara plafonów i półplafonów przeznaczona jest dla osób, które cenią proste i wydajne rozwiązania.

 

Plafony ścienne i sufitowe Klara, czyli postaw na oszczędzanie

Ustalenie źródeł i mocy świateł podczas wykańczania wnętrz jest niezwykle ważne. Ma to wpływ na nasze późniejsze funkcjonowanie. Dlatego koniecznie powinieneś dobierać oświetlenie tak, żeby było go dostatecznie dużo, ale z zachowaniem rozsądku. Ważny jest umiar, a także odpowiednie planowanie. Seria Klara do oświetlania wnętrz daje spore możliwości w tym zakresie – żarówki LED mają odcień zbliżony do światła dziennego, a dodatkowo mają różną moc. Wybieraj plafony i półplafony zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.

Produkty z opisywanej serii sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, ale również w pomieszczeniach biurowych, kuchniach czy przedpokojach. Naturalna biała barwa światła nie męczy oczu i jest uniwersalna. Zastosowanie wspomnianej technologii LED ma jeszcze jedną zaletę – energooszczędność. Jeśli chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną, wymień wszystkie standardowe żarówki na nowoczesne światła LED. Choć to rozwiązanie droższe na etapie zakupu, to wydatek szybko zwróci się dzięki obniżeniu zużycia energii.