Produkty

Produkty z serii Lancon

Tapety dekoracyjne Lancon – styl i jakość w jednym

Na etapie prac wykończeniowych jednym z najważniejszych zadań jest aranżacja powierzchni ściennej. W naszej ofercie tapet dekoracyjnych znajdziesz produkty, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz różnorodną kolorystyką. Seria Lancon tapet dekoracyjnych to przede wszystkim gwarancja funkcjonalności i niebanalnej dekoracji w nowoczesnym stylu. Efekt faktury imitującej beton sprawia, że subtelne odcienie zyskały zupełnie nową odsłonę. Gdzie znajdą zastosowanie produkty tej serii?

Możesz wykorzystać je do pokrycia ścian w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak salon, jadalnia lub pokoje sypialne. Ciekawe odcienie urozmaicone dodatkowym efektem betonu to świetny wybór, jeśli chcesz odświeżyć swoje biuro i nadać mu nowoczesny, industrialny charakter. Oprócz tego tapeta świetnie sprawdzi się także jako element aranżacji w pokojach gościnnych lub hotelowych. Produkty stanowią doskonałą alternatywę dla farb bądź innych materiałów wykończeniowych.

Co wyróżnia tapety dekoracyjne Lancon?

Tapety dekoracyjne Lancon wyróżniają się przede wszystkim doskonałym wykonaniem. Połączenie winylu i podkładu flizelinowego jest innowacyjnym rozwiązaniem, które w efekcie tworzy bardzo solidny materiał do pokrycia ściany. Oprócz tego produkty mogą być zastosowane w silnie nasłonecznionym miejscu. Odporność na promieniowanie UV zapewnia trwałość koloru oraz faktury przez długie lata eksploatacji. W ten sposób nie musisz obawiać się, że słońce przedostające się do pokoju lub biura przyczyni się do wyblaknięcia.

Mocna powłoka to także sposób sprytne zamaskowanie mankamentów podłoża bez konieczności ich wypełniania. Tapeta stworzy gładką powierzchnię, pod którą zostaną wszystkie niewygodne dla oka uszczerbki. Nie musisz zatem martwić się, że podczas remontu czeka Cię dodatkowa praca. Zaletą produktów z tej serii jest także bardzo szybkie tapetowanie. Nie musisz nakładać kleju na spód okładziny. Wystarczy, że zaaplikujesz preparat na ścianę. Dzięki temu równomiernie rozprowadzisz na nim suchą rolkę tapety.

Odmień wygląd każdego pomieszczenia

Szukasz tapety o wysokiej wytrzymałości, która będzie także ciekawym uzupełnieniem każdej aranżacji? Twoje oczekiwania spełni seria Lancon do wykończenia i dekoracji ścian. Znajdujące się w niej tapety przypadną Ci do gustu ze względu na stonowaną kolorystykę, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Co jeszcze zyskasz, wykorzystując do aranżacji tapety z serii Lancon?

Przede wszystkim możliwość łatwej pielęgnacji, bowiem gładka i mocna powierzchnia nadaje się do czyszczenia. Bez trudu usuniesz z niej powstałe zabrudzenia i tym samym przywrócisz pierwotny wygląd materiału wykończeniowego. Nie musisz obawiać się, że zwykłe pocieranie szmatką naruszy strukturę. Łatwość w utrzymaniu czystości ma duże znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy w domu przebywają małe dzieci lub zwierzęta. Funkcjonalna okładzina ścienna sprawdzi się również tam, gdzie istnieje duże ryzyko powstawania plam, na przykład w korytarzu bądź kuchni.