Produkty

Produkty z serii Landroid

Kosiarki akumulatorowe Landroid – wygoda w Twoim ogrodzie

Dostępność kosiarek w domach, które dysponują ogrodem, jest oczywista. Różne typy kosiarek akumulatorowych pozwalają na szybkie i skuteczne poradzenie sobie nawet z wysoką trawą. To wygodne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu oraz sił. Bardzo dobrze radzą sobie na płaskim terenie i, zależnie od czasu pracy oraz mocy, poradzą sobie nie tylko z małymi trawnikami, ale także z większymi połaciami zieleni.

Kosiarki akumulatorowe Landroid to nowoczesne urządzenia samojezdne, które zapewniają ciche i efektywne skracanie trawnika. Nie wydzielają spalin, bo napędza je energia z akumulatorów, które naładujesz w stacji dokującej. Zostały wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, w tym przewody ograniczające czy czujniki wykrywające wszelkie nieprawidłowości podczas pracy. Urządzenia mogą być sterowane zdalnie, co znacznie ułatwi Ci ich obsługę. Kosiarki dostępne są w różnych rozmiarach i mocach – dopasuj produkt z serii do swoich potrzeb.

 

Zalety kosiarek akumulatorowych

Samojezdne kosiarki akumulatorowe zostały wyposażone w wygodny system zdalnego sterowania, który może być obsługiwany za pomocą aplikacji z praktycznie każdego smartfonu czy tabletu. Umożliwia to koszenie trawnika również na ograniczonej przestrzeni, bez konieczności wstawania i samodzielnego kierowania kosiarką.

W zestawie z kosiarką znajdziesz również przewód ograniczający. Jego zadaniem jest wyznaczanie obszaru, na którym kosiarka ma działać. To wygodny sposób na stworzenie nietypowej zielonej przestrzeni, na przykład z półkolami obsadzonymi innym typem roślinności. 

Seria Landroid do koszenia trawnika gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo. Specjalna stacja dokująca pozwala ładować kosiarkę w chwilach, gdy ta nie pracuje – dzięki czemu zawsze jest gotowa do uruchomienia. Dzięki specjalnym czujnikom urządzenie zatrzyma pracę, gdy zacznie padać deszcz. To zapobiegnie powstaniu zwarcia i awarii sprzętu. Za pomocą specjalnego alarmu powiadomi Cię, gdy stanie się coś niepokojącego. W razie zagrożenia zwarciem czy napotkania twardej powierzchni kosiarka natychmiast wyłącza się awaryjnie.

 

Kosiarki akumulatorowe Landroid w Twoim ogrodzie

Wykorzystanie kosiarek akumulatorowych w sytuacji, gdy dysponujesz większym ogrodem, jest właściwie niezbędne. Są one łatwiejsze w eksploatacji i utrzymaniu oraz wymagają jedynie naładowanych wcześniej akumulatorów. Dzięki nim jesteś w stanie skosić trawnik w krótkim czasie, skutecznie docierając do wszystkich miejsc. Poradzisz sobie nawet z trudniejszymi fragmentami czy wyższą i twardszą trawą.

Seria Landroid kosiarek akumulatorowych to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób, które nie mają czasu ani ochoty na samodzielne koszenie trawy w regularnych odstępach czasu. Produkty z tej serii wystarczy dopasować do rozmiarów trawnika, aby móc cieszyć się skróconą trawą bez ruszania się z leżaka. Zdalne sterowanie pozwoli Ci skosić dokładnie ten fragment, który Cię interesuje. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu albo po prostu nie lubią tej czynności.