Produkty

Produkty z serii Lecci

Baterie Lecci do efektownego i funkcjonalnego wykończenia łazienki

Wybór produktów z kategorii baterii nie musi być trudny. Nawet jeśli chcesz wykończyć spójnie trzy rodzaje armatury łazienkowej wystarczy, że sięgniesz po rozbudowaną grupę produktów. Jest nią z pewnością seria Lecci. Baterii w ramach tej serii nie musisz dopasowywać do innych modeli, by wizualnie się ze sobą komponowały. Znajdziesz w jej ramach baterię nawannową, prysznicową i umywalkową. Innymi słowy, wszystko czego potrzebujesz w dużej i dobrze wyposażonej łazience.

Baterie Lecci to przede wszystkim sposób na zapewnienie sobie dostępu do bieżącej wody. Niezależnie od tego jaki rodzaj ceramiki łazienkowej chcesz wykończyć, produkty z tej serii z pewnością Ci w tym pomogą. Zapewnią prosty strumień wody i wygodną regulację temperatury wody. Dzięki nim wzięcie prysznica, kąpieli czy umycie rąk będzie bardzo komfortowe.

Czyszczenie baterii wcale nie musi być trudne

Seria Lecci do dozowania wody to przede wszystkim bardzo trwałe produkty. Wykonano je z miedzi. Dzięki temu nie zaszkodzi im kontakt z wodą. Możesz zapomnieć o rdzy, która wpłynęłaby na jakość wody i doprowadziłaby do zniszczenia baterii. Poszczególne elementy każdego z tych produktów wytrzymają wiele lat niezawodnej pracy.

Jeśli w Twoim domu masz problem z twardą wodą, wiesz, jak dużym wyzwaniem jest ona dla każdej baterii. Kamień osadza się szczególnie na napowietrzaczu. Prowadzi tym samym do jego zapychania i ograniczenia strumienia wody. Podobny problem nie będzie dotyczył tych produktów. Napowietrzacz z łatwością wyciągniesz, wykorzystując do tego monetę. Dzięki temu szybko wyczyścisz go z kamienia i innych zanieczyszczeń. W kilku krokach przywrócisz pełną funkcjonalność każdej baterii.

Napowietrzacz zamontowany w tych produktach to również gwarancja prostego strumienia wody. Koniec z jej rozchlapywaniem po całej łazience. Utrzymanie czystości jeszcze nigdy nie było tak proste, a mycie rąk – wygodne.

Zależy Ci na oszczędnościach? W takim razie z pewnością zadowolą Cię te produkty. Wbudowany regulator strumienia ogranicza zużycie wody. Przełoży się to bezpośrednio na wysokość Twoich rachunków za wodę.

Baterie Lecci – estetyczne wykończenie każdej łazienki

Dysponujesz dużą łazienką, w której zdecydowałeś się na wannę i prysznic? Możesz z powodzeniem wykończyć armaturę łazienkową produktami z tej samej serii. Dzięki temu całość będzie tworzyła harmonijną całość. Dotyczy to również umywalki. Nie musisz już decydować się na kompromisy i szukać podobnych do siebie baterii. Teraz w ramach jednej serii znajdziesz model do każdego typu ceramiki łazienkowej.

Produkty z tej serii również wygodnie się czyści. Ograniczysz osadzanie się kamienia i szybko przywrócisz pełną moc strumienia. Do tego unikniesz rozchlapywania się wody. Czysta i sucha łazienka jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Woda o odpowiedniej temperaturze zapewnia komfort podczas mycia rąk, kąpieli i brania prysznica. Zastosowany mieszacz w bateriach pozwoli Ci na uzyskanie dokładnie takiej temperatury, jaką preferujesz. A to wszystko zaledwie jednym ruchem ręki.