Produkty

Produkty z serii Lefkada

Płytki podłogowe Lefkada – nowoczesność i estetyka w Twoim domu

Wykończenie podłogi ma znaczenie nie tylko pod kątem estetyki. Skorzystaj z produktów z kategorii płytek podłogowych, aby zapewnić sobie trwałe, wytrzymałe, a przy tym dekoracyjne wykończenie. Do nowoczesnych wnętrz szczególnie polecana jest seria Lefkada.

Płytek podłogowych z tej serii możesz użyć w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnym domu jako materiał wykończeniowy do salonu lub holu. Dobrze też będą się prezentowały w hotelu czy nawet w urzędzie. Wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć nowoczesny wystrój, możesz skorzystać z tych produktów. Co bardzo ważne, możesz je stosować również na zewnątrz budynków.

Duża trwałość i estetyczne wykończenie to najważniejsze zależy tych płytek. W ramach serii znajdziesz produkty w różnych rozmiarach, a także o nieco odmiennej kolorystyce. Utrzymana jest ona jednak w palecie szarości. Dlatego doskonale prezentuje się praktycznie w każdym wnętrzu. Z pewnością produkty te pozwolą Ci stworzyć wykończenie, które na długi czas zachowa perfekcyjny wygląd.

Rektyfikowane krawędzie to nie jedyna zaleta, jaką mają płytki podłogowe Lefkada

Seria Lefkada do wykańczania podłogi obejmuje duży wybór produktów. Dotyczy to zarówno dostępnych rozmiarów płytek, jak i ich kształtów, a także kolorów. Dlatego w zależności od własnych potrzeb czy preferencji, możesz wybrać modele kwadratowe lub prostokątne. Masz również do wyboru kilka dostępnych odcieni szarości: jaśniejszych i ciemniejszych. Ułatwia to dopasowanie ich do wnętrza małego oraz dużego, a także jasnego i zacienionego.

Płytki z tej serii zostały wyposażone w rektyfikowane krawędzie. Oznacza to, że możesz zastosować w ich przypadku wąską fugę. Osiągniesz tym samym idealny efekt. Co więcej, krawędzie te zapewniają także estetyczne wykończenie. Nie musisz zakrywać ich dywanami. Także bez tego uzyskasz wyjątkowy efekt dekoracyjny w każdym miejscu.

Chcesz użyć tych produktów na zewnątrz? Możesz to śmiało zrobić. Płytki są mrozoodporne.  Z całą pewnością nie zaszkodzą im obfite deszcze czy najbardziej srogie zimy.

Wykończenie podłogi, które wykorzystasz wszędzie

Szukasz pomysłu na trwałe wykończenie podłogi wewnątrz lub na zewnątrz budynków? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Płytki podłogowe Lefkada są produktem o dużej wytrzymałości. Wysoka klasa ścieralności sprawia, że nadają się do wnętrz o dużej intensywności ruchu. Będą odpowiednie do salonu i holu. Do pomieszczeń prywatnych oraz użyteczności publicznej. Produkty z tej serii wykorzystasz do stworzenia podłogi, która na długo zachowa idealny wygląd.

Uwielbiasz nowoczesne aranżacje? W takim razie odcienie szarości są dla Ciebie idealnym wyborem. Zwolennicy betonowych płyt z pewnością docenią te wyjątkowe płytki. Doskonale imitują beton, równocześnie nie chłoną jak on wilgoci. Z tego powodu doskonale nadają się do wykończenia łazienki.  

Rektyfikowane krawędzie pozwalają zastosować wąską fugę, która niesie ze sobą wiele zalet. Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Dzięki temu uzyskasz efekt niemal jednolitej powierzchni. Wykończenie ścian czy podłogi prezentuje się estetyczniej. Wąska fuga ułatwia również czyszczenie powierzchni. To właśnie w fugach gromadzi się najwięcej brudu.