Produkty

Produkty z serii Lery

Tapety dekoracyjne Lery – styl i funkcjonalność

Prace remontowe i zupełnie nowa aranżacja wnętrz to zarówno przyjemność, jak i ogromna pula niekoniecznie łatwych do podjęcia wyborów. W naszej ofercie tapet dekoracyjnych znajdziesz produkty, które przydadzą Ci się na etapie wykończenia powierzchni ścian. Tapety nie tylko zdobią ściany. ale też jednocześnie są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych farb. Dostępne są w różnej kolorystyce, w której przeważają subtelne i ponadczasowe odcienie. Dodatkowo zostały urozmaicone efektem plisowania, co znacznie podnosi walory estetyczne.

Seria Lery tapet dekoracyjnych sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosujesz ją w salonie, pokojach sypialnych bądź jadalni. Ciekawym rozwiązaniem będzie wykorzystanie jej również w korytarzu. Oprócz tego może stanowić także dekorację wnętrz użytkowych, jeżeli chcesz szybko i efektownie odmienić wygląd swojego biura lub gabinetu. Tapety z serii Lery doskonale sprawdzą się podczas wykończenia pokoi gościnnych w hotelach bądź gospodarstwach agroturystycznych.

Dlaczego warto wybrać tapety dekoracyjne Lery?

Przede wszystkim ze względu na jakość produktów. Tapety zostały wykonane w innowacyjny sposób z wykorzystaniem dwóch typów materiału. Winyl z podkładem flizelinowym to bardzo solidne połączenie, które docenisz już na etapie tapetowania. Metoda nie wymaga nanoszenia kleju na wewnętrzną stronę okładziny. Wystarczy zaaplikować preparat na podłoże budowlane i rozprowadzić rolkę, dociskając. W ten sposób tapetowanie przebiega szybko i sprawnie, bez przypadkowego sklejania okładziny.

Ponadto tapety dekoracyjne Lery są odporne na promieniowanie UV. Powłoka odporna na nadmierne nasłonecznienie daje większe możliwości zastosowania produktu. Nie musisz zatem obawiać się, że w pokoju, do którego przez większość dnia wpadają intensywne promienie słoneczne, tapeta będzie z czasem blaknąć lub żółknąć. Solidna powłoka jest także doskonałym sposobem na niewielkie mankamenty powstałe na ścianie. Przyklejając tapetę, zamaskujesz drobne nierówności bez skomplikowanych prac naprawczych, które wydłużyłyby remont.

Tapety do zadań specjalnych

Chcesz odmienić wygląd ściany, uzyskując przy tym dekorację oraz osłonę nieestetycznych pęknięć? Oba problemy rozwiąże seria Lery do wykończenia i dekoracji ścian. Zgromadzone  w niej tapety to połączenie subtelnych kolorów z niebanalnym efektem płynięcia, który daje efekt trójwymiarowego pokrycia ścian. W ten sposób stworzysz stylowe tło dla pozostałych elementów wystroju. Takie rozwiązanie sprawdzi się w wielu aranżacjach inspirowanych stylem nowoczesnym.

Ponadto winylowa powłoka tworzy gładką i bardzo trwałą powierzchnię, która ma na celu również wzmocnienie ściany. Zapobiega rozrastaniu się pęknięć i maskuje te dotychczas powstałe. Zaletą tapety jest także łatwe czyszczenie. Bez trudu usuniesz powstałe zabrudzenia, nie obawiając się o uszkodzenie powłoki podczas zmywania. Regularna pielęgnacja sprawi, że tapeta z serii Lery zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.