Produkty

Produkty z serii Lexington

Gresy Lexington jako materiał wykończeniowy

Gresy Lexington w swojej strukturze zawierają substancje ilaste, kwarc i topniki, które cechuje stosunkowo niska nasiąkliwość. Wypalane są w znacznie wyższej temperaturze niż inne płytki ceramiczne. Sieć sklepów Castorama posiada w ofercie szeroki wybór produktów z kategorii gresów.

Gresy Lexington i ich zalety

Seria Lexington gresów zewnętrznych jest niezwykle wytrzymała i często stosowana jako materiał wykończeniowy, na który warto się zdecydować. Proponowane wzornictwo umożliwia dobranie odpowiedniego stylu płytek do każdego wnętrza. Jeżeli pragniesz wykończyć nowe pomieszczenie lub remontujesz stare, seria Lexington gresu do wykończenia posadzki będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Walory dekoracyjne gresów szkliwionych

Gresy charakteryzują się gładką powierzchnią z wysokim połyskiem, a także równymi, rektyfikowanymi krawędziami. Wzornictwo jest cyfrowe. Gresy szkliwione są odporne na ścieranie i na długo zachowują elegancki wygląd. Pokrycie szkliwem zamyka pory na powierzchni.

Gresy w Castoramie

Gres szkliwiony polerowany Lexington marki Ceramstic nadaje się do wykończenia posadzek zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Bardzo łatwo utrzymasz go w czystości, gdyż brud pozostaje na wierzchu płytki, skąd łatwo go usunąć. Jest odporny na działanie promieni UV. Nie musisz więc martwić się tym, że straci na estetyce, jeśli umieścisz go w miejscu narażonym na deszcz czy słońce.