Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Liam

Dzwonki i gongi serii Liam – nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu

Dzwonki i gongi serii Liam to nowoczesne rozwiązania stworzone dla inteligentnego domu. To zestaw produktów, które pozwolą Ci szybko zorientować się, że przed domem stoją goście. Bezprzewodowe dzwonki z tej serii są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Przydają się szczególnie tam, gdzie nie da się wyprowadzić okablowania. Produkty z tej serii zaprojektowano w nowoczesny sposób, dzięki czemu są przydatnym elementem, ale również z łatwością wpisują się w wygląd fasady budynku.

Seria dzwonków i gongów Liam składa się z gotowych zestawów dzwonków wraz z przyciskami bezprzewodowymi. Produkty te dostępne są również oddzielnie. Niewielki dzwonek możesz zamocować w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Sprawdzi się nawet w domu o dużej powierzchni. Jego sygnał na pewno zostanie usłyszany. Jest on zarazem przyjemny dla ucha. Wytrzymałe i designerskie urządzenia z tej serii z pewnością sprawdzą się w Twoim domu.

 

Dzwonki i gongi serii Liam – dopracowana estetyka w korzystnej cenie

Seria Liam do dzwonienia do domu wyróżnia się estetyką oraz jakością wykonania. Dzwonki wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Szczelna obudowa powoduje, że bez problemu znoszą warunki panujące na zewnątrz. Dużą zaletą jest szeroki wybór dźwięków w urządzeniu. Spośród dostępnych trzydziestu sześciu melodii z łatwością dobierzesz tę najprzyjemniejszą dla Ciebie. Szybko zapomnisz o przestarzałych dzwonkach, których odgłos może nawet przestraszyć. 

Ta seria oferuje bogaty asortyment produktów. Do wyboru masz trzy modele dzwonków, które różnią się rozmiarem. Jeden z nich ma nawet dodatkowo wbudowane gniazdko. Ta różnorodność z pewnością pozwoli Ci dobrać model, który spełni Twoje wymagania. Wszystkie elementy z zestawu dostępne są w korzystnych cenach, a wysoka jakość poszczególnych części pozwoli Ci na długo zapomnieć o problemach z dzwonkiem.

 

Seria Liam – bez kabli, bez problemów

Twój dzwonek się zepsuł, a Ty nie chcesz kuć w ścianie, żeby znaleźć rozwiązanie? Szukasz prostego sposobu na zamocowanie gongu? Może do tej pory nie miałeś dzwonka, a Twoi goście musieli długo czekać przed drzwiami? W takim razie z pewnością przyda Ci się jeden z produktów tej serii. W prosty sposób zamocujesz go bez potrzeby ingerencji w tynk. Bezprzewodowe urządzenie z łatwością zamontujesz samodzielnie w wybranym miejscu. Może się ono znajdować nawet sto metrów od dzwonka.

Szukasz estetycznego rozwiązania, które będzie dobrze pasować do drzwi mieszkania? A może masz dość dźwięku obecnie używanego dzwonka? W obu tych przypadkach bez obaw możesz sięgnąć po jeden z produktów z tej serii. Dzięki nim odgłos informujący o przyjściu gościa stanie się znacznie przyjemniejszy. Dzwonki z tej kategorii pasują też wizualnie do wielu modeli drzwi, które znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli oferowane tutaj gongi i dzwonki jednak nie przypadły Ci do gustu, sprawdź również klasyczne modele, które znajdziesz w ofercie Castoramy.