Produkty

Produkty z serii Lindi

Spójne urządzanie. Lindi – efekt spójnego aranżacyjnie wnętrza!

Zadbaj o spójne urządzanie. Lindi składa się z wielu produktów, dzięki którym nie będziesz mieć problemów z funkcjonalnym i estetycznym urządzaniem swojego mieszkania. Zarówno poduszki dekoracyjne, jak i zasłony wykonane zostały z solidnych materiałów, a ich modny, geometryczny wzór prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie w nowoczesnych, kameralnych wnętrzach.

Każdy produkt z serii Lindi dopasuje się do aranżacji wielu przestrzeni i z pewnością je wzbogaci. Dodatkowym atutem jest fakt, że dostępne zasłony i poduszki korespondują z częścią wystroju w tym samym wzorze. Zastosowanie jednolitego zestawu kolorystycznego w pomieszczeniu sprawi, że będzie ono prezentowało się niezwykle spójnie.

Spójny komplet serii Lindi zasłon oraz poduszek znacznie podniesie jakość zaaranżowanego wnętrza. Sprawi, że będzie prezentowało się ono niezwykle stylowo i schludnie. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór zasłon oraz poduszek w wielu oryginalnych, jak i klasycznych odcieniach. Sprawdź, który wariant kolorystyczny najlepiej sprawdzi się w zaaranżowanej przez Ciebie przestrzeni. Seria Lindi w naszej ofercie dostępna jest w trzech oryginalnych wariantach kolorystycznych – szarym, niebieskim oraz zielonym.

Szybkie urządzanie. Lindi – co wyróżnia te produkty?

Podczas urządzania Lindi i zawarte w niej dodatki dekoracyjne pozwolą szybko zaaranżować wnętrze. Ich zaletą jest to, że dobrze wyglądają w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Uniwersalność jest niewątpliwie jedną z kluczowych zalet tych produktów. Poduszki dekoracyjne Lindi wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu elementy są odporne na zagniecenia, a także uszkodzenia mechaniczne.

Czyszczenie poduszki nie jest wymagającym i skomplikowanym procesem. Poliester – materiał wykonania produktów, jest niezwykle trwałym materiałem, który charakteryzuje się łatwością czyszczenia. Dzięki temu poduszka zachowa swój pierwotny, nienaganny wygląd przez bardzo długi czas.

Zasłony Lindi charakteryzują się niebywałą łatwością w montażu. Element od razu po zakupie jest gotowy do zawieszenia w wybranej przez Ciebie aranżacji przestrzennej. Pasuje do standardowych rozmiarów karnisza, dzięki czemu z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza. Może być prana w pralce, bez obawy, że straci swój nienaganny wygląd i intensywny kolor. Zasłona Lindi pozwoli stworzyć we wnętrzu kameralny klimat, osłoni Cię przed światem zewnętrznym i zapewni intymność.

Odmień swoje wnętrze za pomocą oryginalnych dodatków! 

Seria Lindi do urządzania wnętrz to doskonała alternatywa, jeśli chcesz odmienić wygląd swojego salonu lub sypialni bez konieczności przeprowadzania gruntownych prac remontowych. Subtelne elementy podkreślą ciepły, domowy charakter wnętrza i sprawią, że będzie się ono prezentowało niebanalnie.

Geometryczny wzór bardzo dobrze pasuje do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu. Niemniej efektownie elementy serii Lindii prezentują się w przestrzeniach zaaranżowanych w stylu retro. Produkty przeznaczone do wystroju wnętrza sprawdzą się w wielu aranżacjach. Możesz w dowolny sposób łączyć ze sobą kolory poszczególnych elementów serii.