Produkty

Produkty z serii Lismore

Kryształy w Twojej łazience? Zapewnią Ci je akcesoria mocowane i stojące do łazienki Lismore

Gdy urządzasz łazienkę, może skorzystać z szerokiego wyboru produktów z kategorii akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki. Znajdziesz wśród nich wyjątkowe produkty, które będą pasowały do każdego wnętrza. Wśród nich z pewnością wyróżnia się seria Lismore.

Akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki nie musisz dobierać wyłącznie z uwagi na ich funkcjonalność. Nie wtedy, go możesz zdecydować się na produkty z tej serii. Wśród nich znajdziesz wyjątkowe, przypominające kryształy akcesoria. Skorzystaj zatem z mydelniczki, dozownika do mydła w płynie, a także pojemnika kosmetycznego i kubka. Innymi słowy, zaopatrz się w to, co warto mieć w swojej łazience obok umywalki.

Produkty z tej serii służą do przechowywania kosmetyków myjących oraz ułatwiają korzystanie z nich. To również akcesoria przydatne podczas codziennych zabiegów higienicznych. Wszystkie one natomiast są nie tylko bardzo praktycznym dodatkiem do łazienki. To również niepowtarzalna dekoracja wnętrza.

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Lismore – bogactwo, które wyróżnia się w każdej łazience

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Lismore to wyjątkowe produkty. Wyróżnia je przede wszystkim bardzo elegancki design. Same w sobie prezentują się niczym najdroższe kryształy. Dlatego doskonale wpasują się do łazienek pełnych przepychu, utrzymanych w tradycyjnym wystroju. Produkty te wykonane są z transparentnego szkła z klasycznym wzorem. Całość nadaje im wygląd, który doskonale pasuje np. do marmurowych łazienek.

Akcesoria są wykonane ze szkła, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Materiał ten nie przebarwi się od kosmetyków. Nie będzie także przejmował ich zapachów. Dlatego jest doskonałym wyborem dla zwolenników częstych zmian mydła. Szkło zapewnia także większy ciężar, a tym samym stabilność akcesoriów. Są one odpowiednie dla estetów oraz zwolenników praktycznych rozwiązań.

Seria Lismore do łazienki jest grupą produktów, które doskonale do siebie pasują. Wykonano je z dbałością o detale. Dzięki temu zyskujesz produkt o wyjątkowej jakości wykonania.

Nie tylko dla estetyki – o praktycznych zastosowaniach kryształowych akcesoriów

W jaki sposób stworzyć funkcjonalną łazienkę? Oprócz oczywistych elementów takich jak ceramika łazienkowa zwróć uwagę na detale. Tymi natomiast są akcesoria, które znajdziesz w ramach tej serii. Produkty te wykonane są z trwałego tworzywa. Szkło ma wiele zalet w łazience. Nie szkodzi mu zwiększona wilgotność. Nie wpływa na niego długi kontakt z wodą. Nie przebarwia się od kolorowych kosmetyków myjących. Co więcej, bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Dlatego bez większego problemu usuniesz z tych akcesoriów pozostałości mydła.

Szeroka oferta akcesoriów z tej serii pozwoli Ci także na korzystanie z preferowanych środków myjących. Wolisz mydło w płynie? A może jesteś zwolennikiem tradycyjnego mydła w kostce? Nie będziesz musiał wybierać. W ofercie serii znajdziesz pojemniki, które ułatwią korzystanie z obu rodzajów kosmetyków myjących.