Produkty

Produkty z serii Logis E

Baterie Logis E – zadbaj o funkcjonalność swojej łazienki

Seria Logis E obejmuje produkty, które mogą posłużyć Ci do estetycznego i funkcjonalnego wykończenia łazienki i toalety. Baterie umywalkowe i bidetowe to produkty, które znajdują zastosowanie w każdej łazience. Mechanizm baterii natryskowej jest przeznaczony do montażu w strefie kąpielowej łazienki. Elementy posiadają eleganckie, chromowane wykończenie, które będzie doskonale pasowało do wystroju łazienki zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Baterie Logis E – wysoka jakość

Do ich wykonania użyto mosiądzu – materiału, który jest nie tylko trwały, lecz również odporny na uszkodzenia. Na długo zachowają swój wygląd, pomimo intensywnego użytkowania. Seria Logis E baterii jest niezwykle elegancka. Poszczególne modele cechują się uniwersalnym kolorem chrom. Dzięki temu łatwo dopasujesz kran do pozostałych elementów armatury łazienkowej.

Do wyprodukowania akcesoriów zastosowano materiały, które są trwałe, odporne na rozmaite uszkodzenia i negatywny wpływ wody. Korozyjne działanie wody nie będzie wpływało negatywnie na wygląd baterii bez względu na to, czy zastosowane są przy umywalkach, czy prysznicach.

Zadbaj o wysoki komfort użytkowania baterii łazienkowej

Seria Logis E baterii do wykańczania umywalki czy wanny pozwoli Ci swobodnie korzystać z bieżącej wody. Produkty dodatkowo cechuje prosty montaż i z łatwością wykonasz go samodzielnie przy pomocy akcesoriów, które są dostępne w zestawie. Elementy są zaopatrzone w specjalny mechanizm, który służy do oszczędzania wody. Dzięki niemu obniżą się koszty jej eksploatacji w domu.