Produkty

Produkty z serii Lomero

Płytki podłogowe Lomero – klasyczny design połączony z trwałością

Aby stworzyć trwałe i estetyczne wykończenie powierzchni, skorzystaj z produktów z kategorii płytek podłogowych. Znajdziesz wśród nich wyjątkowe wzory, bogaty wybór kolorystyczny, a także szeroką ofertę dostępnych wymiarów. Ta różnorodność pozwoli Ci idealnie dopasować materiał do zaplanowanej aranżacji. Jeśli natomiast zależy Ci na bardziej nowoczesnym, ale też uniwersalnym wyglądzie, odpowiednia dla Ciebie jest seria Lomero.

Płytek podłogowych możesz użyć w praktycznie każdym wnętrzu. Sprawdzą się w holu, łazience, a także w kuchni. W każdych z tych pomieszczeń potrzebujesz trwałego wykończenia, które wytrzyma trudne warunki i intensywny ruch.

Płytki z prezentowanej serii są nie tylko bardzo trwałe. Prezentują się także wyjątkowo estetycznie. Wśród nich znajdziesz zarówno wytrzymałe płytki gresowe, jak i dekoracyjną glazurę. Jasna kolorystyka oraz wysoka jakość wykonania to cechy, które wyróżniają tę serię.

Estetyka, która zachwyca

Płytki podłogowe Lomero są wykonane z troską o każdy detal. Kafle mają rektyfikowane krawędzie. Dzięki temu możesz uzyskać dekoracyjny efekt. Idealnie równe krawędzie pozwalają także na zastosowanie wąskiej fugi. Ma ona znaczenie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Z pewnością docenisz równe i gładkie krawędzie, które zostały specjalnie wyszlifowane dla osiągnięcia jak najlepszego efektu wykończenia.

Produkty z tej serii wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Wzór na nich przypomina marmur. Dzięki temu są bardzo eleganckie. Dodatkowo możesz także wykorzystać je praktycznie w każdym wnętrzu. To wyjątkowo uniwersalny produkt, który prezentuje się elegancko i schludnie. Błyszcząca powierzchnia podkreśla wyjątkową estetykę tych płytek.

Wysoka klasa ścieralności sprawia, że produkty te możesz wykorzystać w każdym miejscu. Nadają się do wykańczania podłogi, ścian, a także do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Trudno o materiał wykończeniowy o tak szerokich możliwościach zastosowania.

Płytki podłogowe Lomero sprawdzą się w wymagających wnętrzach

Warto zadbać o wykończenie, które posłuży Ci dobrze przez długi czas. To natomiast zapewni seria Lomero do wykańczania powierzchni. Planujesz estetyczną i elegancką łazienkę? A może chcesz stworzyć nowoczesny hol czy salon? W każdym przypadku pomogą Ci produkty z tej serii. Są wytrzymałe, co pozwoli Ci cieszyć się nienagannym wyglądem pomieszczeń przez wiele lat. Jeśli zatem chcesz zaoszczędzić pieniądze i uniknąć pracy przy zrywaniu uszkodzonych płytek, koniecznie wybierz produkty z tej serii.

Nie musisz obawiać się płytek, które kruszą się po jednym sezonie. Trwałe wykończenie tarasu lub balkonu zapewnią Ci płytki z tej serii. Są mrozoodporne. Dzięki temu nie ulegną uszkodzeniu nawet po najbardziej srogiej zimie.

Wysoka klasa ścieralności to jedna z najważniejszych zalet tych produktów. Dzięki temu możesz ich użyć w holu lub w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Nawet intensywny ruch w danym wnętrzu nie zmusi Cię do szybkiej wymiany materiału wykończeniowego. To natomiast pozwoli zaoszczędzić pieniądze na kolejne remonty, a także czas, jaki musiałbyś poświęcić na ich wykonanie.