Produkty

Produkty z serii Lonrai

Tapety papierowe Lonrai

Tapety papierowe zostały zaprojektowane dla Twojej wygody, żeby mieszkanie było piękne, a wystrój wnętrza pasował do osobowości właściciela. Produkty te służą przede wszystkim odmianie aranżacji wnętrz Twojego domu.  Sklep internetowy Castorama posiada w ofercie szeroki wybór tapet dekoracyjnych, którymi bez trudu wyłożysz ściany w domu i mieszkaniu. Tapety papierowe Lonrai to alternatywa dla droższych tapet na winylu.

Papierowa tapeta nie oznacza gorsza, trzeba tylko pamiętać o zachowaniu kilku zasad w użytkowaniu. Należy unikać bezpośredniego kontaktu produktu z meblami. Nie powinieneś także wykładać papierową tapetą ścian w pomieszczeniach narażonych na wpływ wilgoci oraz pary wodnej, chyba że zadbasz o odpowiednią wentylację.

Seria Lonrai tapet papierowych

Seria Lonrai tapet papierowych będzie idealnym rozwiązaniem do zastosowania w pomieszczeniach, w których planujesz częste zmiany wystroju. Ma na to wpływ bardzo łatwa samodzielna aplikacja za pomocą metody „klej na tapetę”. Tapety możesz zastosować w salonie, jadalni, pokoju wypoczynkowym oraz pokoju dziecięcym. Atutem tapet papierowych z serii Lonrai jest duża odporność na promieniowanie UV. Dzięki temu będziesz cieszyć się intensywnym kolorem ścian nawet przez kilka lat.

Tapety papierowe Lonrai do wykańczania wnętrz w Twoim domu

Seria Lonrai do tapetowania zawiera produkty, które zakupisz w kolorach niebieskim, białym, szarym oraz brzoskwiniowym. Efekt “floated” nadaje okleinie interesujący wygląd. Gładka faktura idealnie sprawdzi się jako eleganckie wykończenie każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Prezentowany produkt wizualnie ożywi ścianę. Ponadto tapetę papierową bardzo łatwo ściągniesz i zamienisz na nową, nie uszkadzając przy tym powierzchni ściany.

Tapety papierowe po latach nieobecności wracają na ściany domów i mieszkań. Znajdą swoje miejsce w każdej aranżacji. Możesz stworzyć swój zakątek szybciej i efektywniej, niż dotychczas myślałeś. Każde pomieszczenie upiększy odpowiednio dobrana tapeta ścienna, dostosowana do rodzaju wnętrza, odpowiadająca potrzebom i gustom jego użytkowników. 

Najlepszy wybór, czyli seria Lonrai do pomysłowego wykończenia domowych ścian

Z serią Lonrai niskim kosztem wykończysz swoje mieszkanie. Gładkie kolory pasują do każdego pomieszczenia - urządzonego zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Prezentowana seria szczególnie intrygująco prezentuje się we wnętrzach industrialnych oraz loftowych. Tapety papierowe z serii Lonrai zostały wyprodukowane z materiałów na bazie papieru. Należy nadmienić, że tapety ścienne papierowe są wykonane z dwóch warstw, przy czym wierzchnia jest zadrukowywana.

Wprawdzie tapety papierowe nie są aż tak odporne jak tapety winylowe, za to są dużo tańsze. Jeżeli chodzi o zastosowanie prezentowanych produktów, to przede wszystkim pomyśl o pokoju dziecięcym. Maluchy często traktują ściany jako tablice do rysowania i malowania, dlatego zmiany tapet są jak najbardziej wskazane.