Produkty

Produkty z serii Lymani

Tapety dekoracyjne Lymani, czyli stylowe elementy wykończeniowe

Tapety dekoracyjne Lymani wykorzystasz do przyozdobienia ścian we wnętrzach domu lub innych budynków. Szereg zastosowań tapet dekoracyjnych daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach. Od sypialni po jadalnie, salony czy korytarze. Geometryczny, prosty, lecz niebanalny wzór doskonale będzie prezentował się we wnętrzach restauracji czy pokojów hotelowych. Świetnie sprawdzi się w przestrzeniach zaaranżowanych na styl retro.

W sklepach Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment produktów, który jest bogaty w wiele modeli tapet. Lymani to seria produktów charakteryzująca się niebywałą trwałością oraz wysoką jakością wykonania. Została wykonana na podkładzie flizelinowym i wzbogacona przez wierzchnią warstwę winylu. Zastosowanie tych materiałów sprawia, że tapeta przez bardzo długi czas zachowuje pierwotny wygląd i doskonałe parametry techniczne. Nie wymaga konserwacji ani częstej wymiany.

Tapety dekoracyjne Lymani zabezpieczą i przyozdobią ściany w funkcjonalny sposób

Seria Lymani tapet dekoracyjnych to produkty wykonane na podkładzie flizelinowym wzbogaconym o winyl, który daje powłoce elegancki połysk. W połączeniu z bogatym, geometrycznym wzorem sprawia, że przestrzeń wydaje się rozświetlona i optycznie większa. Winyl zabezpiecza także wzór tapety przed promieniami UV. Pod ich wpływem kolory nie wyblakną, a produkt zachowa swoje znakomite parametry techniczne.

Jeśli na ścianach utworzyły się pęknięcia, tapeta może posłużyć za spoiwo i ukryć je pod swoją warstwą. Nierówności oraz niedoskonałości, które nie powinny być wyeksponowane, zostaną schowane. Tapeta może być również czyszczona, jeśli pojawią się drobne zabrudzenia na jej powierzchni. Znosi kontakt z wodą, nie rozmaka ani nie odkleja się od powierzchni. W związku z tym bez problemu utrzymasz tapetę w doskonałej kondycji przez wiele lat.

Jakie korzyści płyną z położenia na ścianach tapety?

Seria Lymani do dekorowania ścian oferuje tapety niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz promieniowanie UV. Dzięki temu produkty nie będą traciły koloru. Podkład z flizeliny w skuteczny sposób ukryje nieestetycznie prezentujące się ściany i dodatkowo je wzmocni. Nierówności i pęknięcia zostaną zabezpieczone, a przestrzenie będą prezentowały się pięknie, jak nigdy przedtem. Kładzenie tapet to proces bardzo szybki i łatwy, więc z pewnością wykonasz wszystkie prace samodzielnie.

Położenie tapet na ścianach skraca czas oczekiwania na efekt. Nie wygląda to tak, jak w przypadku tradycyjnego malowania, gdy musisz położyć kilka warstw farby oraz spędzić długie godziny na czekaniu aż produkt wyschnie. W tym wypadku wystarczy użyć jedynie kleju do tapet, który szybko schnie, aby w skuteczny sposób zabezpieczyć ściany na lata. Tapetowanie stanowi więc doskonałą alternatywę dla tradycyjnego malowania ścian, ponieważ w skuteczniejszy oraz szybszy sposób zabezpiecza powierzchnie przed uszkodzeniami.