Produkty

Produkty z serii Madisen

Nie znaleziono pasujących produktów.

Drzwi jednoskrzydłowe Madisen – charakterystyka

W każdym wnętrzu niezbędny jest montaż dobrze dopasowanych drzwi jednoskrzydłowych, które pozwolą oddzielić do siebie pomieszczenia. Drzwi mogą mieć różne cechy w zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane. Ważne jest, aby były również estetycznie dopasowane do wyglądu całej aranżacji. Z tego powodu najczęściej wybierane są skrzydła w jasnych kolorach. 

Jedną z atrakcyjnych propozycji do wnętrz mieszkalnych są drzwi jednoskrzydłowe Madisen. Cała kolekcja utrzymana jest w białym kolorze. Drzwi wykonano z płyt HDF z wypełnieniem typu plaster miodu. Wśród produktów znajdziesz drzwi pełne, jak również uzupełnione o przeszklenie ze szkła satynowanego. Część modeli wyposażona jest w charakterystyczne podcięcie. Drzwi oferowane są w trzech różnych rozmiarach. Podczas zakupu zdecyduj, czy ma to być skrzydło lewe, czy prawe, co będzie miało wpływ na kierunek otwierania. Wszystkie produkty pokryto ekologicznym lakierem, który chroni drzwi promieniowaniem UV.

Zobacz wszystkie zalety tych drzwi jednoskrzydłowych

Estetyka jest niezwykle ważna we wnętrzach mieszkalnych, dlatego seria Madisen do wykończenia otworów drzwiowych będzie idealnym wyborem do wnętrz zarówno w nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu. Wszystkie elementy przygotowano w bieli i pomalowano lakierem ekologicznym, dlatego prezentują się elegancko, a jednocześnie są zdrowe dla otoczenia i nieszkodliwe dla środowiska. Dzięki właściwościom lakieru farba jest chroniona przed promieniowaniem ultrafioletowym, dlatego nie straci koloru i nie zżółknie nawet przy wieloletnim użytkowaniu.

Cała seria drzwi jednoskrzydłowych wykonana jest z płyt HDF, które są wytrzymałe i dość lekkie. Wewnątrz umieszczono stabilizujący plaster miodu, czyli specjalnie przygotowaną grubą tekturę, która gwarantuje zachowanie przez drzwi odpowiedniego kształtu. Niektóre modele uzupełniono również szkłem satynowanym – eleganckim, przepuszczającym światło, a jednocześnie nie całkowicie przezroczystym.

Zamontuj drzwi jednoskrzydłowe Madisen w swoim domu!

Drzwi jednoskrzydłowe z powodzeniem możesz dopasować do praktycznie każdego pomieszczenia w swoim domu. Wersje o pełnej zabudowie sprawdzą się do zabezpieczenia wszystkich pomieszczeń, które mają funkcję użytkową. Zakryją w ten sposób to, co się za nimi kryje, na przykład zejście do piwnicy czy półki w spiżarni. Z kolei drzwi pokojowe, zazwyczaj przeszklone, będą świetnym wyborem do wnętrz takich jak sypialnia, salon czy pokój dziecięcy. Zapewnią prywatność, jednocześnie świetnie się prezentując. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dany rodzaj drzwi wykorzystać również w innym pomieszczeniu.

Dzięki swoim właściwościom seria Madisen drzwi jednoskrzydłowych sprawdzi się również we wnętrzach o wysokiej wilgotności, na przykład kuchniach albo łazienkach. W takim przypadku wykorzystaj pełne drzwi, które zapewnią komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu. Jednocześnie zadbaj o to, aby pod drzwiami znajdowało się podcięcie. Zapewni ono stałą wentylację, a dodatkowo będzie korzystnie wpływać na funkcjonowanie piecyków czy systemów kominkowych.