Produkty

Produkty z serii Magnum

Lampy sufitowe i ścienne Magnum do wymagających wnętrz

Stworzenie spójnego wnętrza wcale nie jest proste i często wymaga zastosowania odpowiednio dobranych lamp sufitowych i ściennych. Wiele modeli, zwłaszcza tych nowoczesnych, stworzono z myślą o konkretnym rodzaju wystroju. To ważne, aby dopasować je do całości aranżacji wnętrza nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również wyglądu i prezentacji. 

Seria Magnum do tworzenia aranżacji oświetlenia wnętrz mieszkalnych należy do tych kolekcji, które dobrze prezentują się jedynie w określonych stylizacjach. Przede wszystkim pasują one do pomieszczeń w stylu minimalistycznym czy industrialnym. Z drugiej strony, przy odpowiednim doborze żarówki, mogą stać się atrakcyjnym dodatkiem do wnętrz rustykalnych.

W kolekcji dostępne są dwa rodzaje opraw ze względu na rodzaj montażu: ścienne oraz wiszące. W przypadku tych drugich wybrać możesz również ilość źródeł światła dostępnych w określonym modelu. Wszystkie produkty dostosowane są do żarówek z gwintem E27, co ułatwia dobór źródła światła o dowolnej temperaturze barwowej.

 

Co wyróżnia tę serię lamp?

Na pierwszym miejscu stoi oczywiście wygląd, który przyciągnie spojrzenia wszystkich gości. Te lampy sufitowe i ścienne zostały wykonane z kilku materiałów. Podstawowym jest stal, która tworzy trwały i odporny na uszkodzenia stelaż. Charakterystyczny otwarty klosz został przygotowany z drewna. W nim znajduje się oprawa do wpięcia żarówki. 

Z uwagi na wygląd oraz materiały wykonania seria Magnum lamp sufitowych i ściennych sprawdzi się w kilku rodzajach wnętrz mieszkalnych. Przede wszystkim nadaje się do klasycznych aranżacji w stylu rustykalnym, gdzie będzie tworzyła lekko romantyczny, a zarazem na swój sposób surowy wystrój. Z drugiej strony jest świetnym wyborem do pomieszczeń w stylu industrialnym albo minimalistycznym.

Istotną cechą tej kolekcji lamp jest otwarty klosz. Gwarantuje on przede wszystkim dużą dostępność światła i fakt, że dociera ono we wszystkich zakątki, bo nie napotyka na swojej drodze szklanej przeszkody w postaci tradycyjnego klosza. Pamiętaj jednak, że eksponowana żarówka powinna być na tyle dopasowana do wystroju, aby nie zaburzać jego spójności.

 

Lampy ścienne i sufitowe Magnum – pomysły aranżacji

Ta kolekcja lamp ściennych i wiszących jest na tyle zróżnicowana, że pozwala dobrać typ oświetlenia do konkretnych oczekiwań. Pojedyncze modele wiszące to świetny wybór w przypadku przestrzeni, która wymaga niewielkiej ilości światła. Sprawdzą się nad domowym barem albo przy niewielkim stoliku w kąciku czytelniczym. 

Wnęki czy obrazy warto oświetlić w inny sposób. Tutaj lepszym wyborem będą kinkiety. Zagwarantują światło, które świetnie wyeksponuje na przykład piękną grafikę albo niewielką przestrzeń i zmieni optyczne proporcje pomieszczenia.

W przypadku większych pomieszczeń najlepiej sprawdzą się lampy ścienne i wiszące Magnum o kilku źródłach światła. Taka lampa wisząca będzie świetnie komponowała się z wnętrzem jadalni, jeśli zostanie umieszczona bezpośrednio nad dużym stołem, przy którym spożywacie wspólnie posiłki.