Produkty

Produkty z serii Malmo

Obrazy i ramiarstwo Malmo – wyjątkowa ekspozycja

Dekoracja pomieszczeń wewnątrz budynków za pomocą produktów z kategorii Obrazy i ramiarstwo to sposób na ocieplenie atmosfery całego pomieszczenia. Ramki i galerie na zdjęcia z kategorii obrazy i ramiarstwo Malmo służą do ekspozycji fotografii lub obrazków. Zdjęcia możesz z łatwością umieścić wewnątrz produktu, a w razie potrzeby wyjąć lub wymienić na inne. Będzie ono osłonięte szybką, która ochroni fotografię przed brudem i wilgocią, a także przypadkowym uszkodzeniem.

Ramki z umieszczonymi wewnątrz fotografiami bardzo często stosuje się w mieszkaniach. Planując dekorację pustych ścian lub szukając sposobu na zagospodarowanie mebli, postaw na przedstawione produkty.

Seria Malmo obrazów i ramiarstwa nie tylko ozdobi komody, wnęki meblowe czy ściany w Twoim mieszkaniu. Będzie też świetnym elementem upiększenia miejsca pracy, gabinetu czy boksu biurowego. Umieść obramowane fotografie wszędzie tam, gdzie doskwiera Ci tęsknota za bliskimi osobami lub ważnymi miejscami.

Różnorodne produkty z serii obrazy i ramiarstwo Malmo

Choć seria Malmo do dekoracji pomieszczeń cechuje się prostymi rozwiązaniami, to właśnie ten styl jest najbardziej charakterystyczną cechą zebranych w niej produktów. Ramki nie posiadają dodatkowych ozdób czy kolorowych dodatków. Składają się z delikatnie profilowanych listewek z płyty MDF, pokrytych trwałym lakierem. Z łatwością zachowasz czystość każdego elementu. Wybierając produkty z serii, otrzymujesz trwałą ramkę, która będzie stanowiła ozdobę przez długi czas.

Mimo prostoty stylu ramki na zdjęcia są bardzo zróżnicowane. W serii znajdziesz cztery warianty kolorystyczne: biały, kremowy, szary i brązowy. Masz także wybór, jeśli chodzi o rozmiar prezentowanej dekoracji. Możesz dobrać ją do ulubionego rozmiaru fotografii, a nawet stworzyć całą galerię w obrębie jednej ramy. Ramki na zdjęcia Malmo mogą pomieścić nawet do ośmiu zdjęć w obrębie jednej dekoracji.

Zapełnij zdjęciami swoje mieszkanie

Obramowane fotografie to doskonały pomysł na dostosowanie wybranego miejsca do swoich upodobań. Są idealnym sposobem na przechowywanie ważnych dla Ciebie fotografii, które w ten sposób nigdy się nie zgubią. Umożliwią Ci także ekspozycję wybranych zdjęć i zaznaczenie swojej obecności w danym miejscu. Umieść ramki wszędzie tam, gdzie masz ochotę wrócić wspomnieniami do pięknych chwil lub najbliższych osób.

Jeśli zauważyłeś problem wynikający z pustych ścian, a nie chcesz krzykliwych dekoracji, obrazy i ramiarstwo Malmo są rozwiązaniem Twoich kłopotów. Możesz umieścić je w dowolnym miejscu. Mniejsze dekoracje wyposażone są w funkcjonalną nóżkę, która pozwoli Ci na postawienie fotografii na biurku czy komodzie. Większe ramy do tworzenia galerii zdjęć zawiesisz na przymocowanym do ściany kołku lub haku.