Produkty

Produkty z serii Malmy

Tapety dekoracyjne Malmy – trwałość i ponadczasowy wygląd

Produkty z serii Malmy wyróżniają się wytrzymałością oraz uniwersalną kolorystyką. Wśród oferowanych przez nas produktów z kategorii tapet dekoracyjnych znajdziesz rolki w rozmaitych barwach, które dopasujesz do planowanego stylu aranżacji. Okładziny ścienne na flizelinie świetnie sprawdzą się w pokoju dziennym lub sypialnym. Właściwości produktu to gwarancja, że będzie on również długotrwałą dekoracją pomieszczeń narażonych na zabrudzenia, na przykład przedpokoju.

Tapety dekoracyjne Malmy uzupełnią nowoczesny wystrój – wystarczy, że przestrzeń ozdobisz okładziną w szarym lub jasnoszarym kolorze. Wolisz klasyczną aranżację? Zdecyduj się na tapetę w beżowym odcieniu – podkreślisz nią elegancki charakter wystroju. Oferujemy również okładziny srebrne, które wzbogacą aranżację w stylu glamour. Zależy Ci na optycznym powiększeniu przestrzeni? Zdecyduj się na białą okładzinę – możesz zastosować ją na wszystkich ścianach w niewielkim pokoju, ponieważ nie zmniejszy optycznie przestrzeni.

Poznaj zalety okładzin na flizelinie

Seria Malmy tapet dekoracyjnych pozwoli Ci przeprowadzić sprawny remont samodzielnie. Praca nie zajmie wiele czasu, ponieważ klej wystarczy nałożyć na podłoże budowlane. To znacznie ułatwi Ci tapetowanie, a na ścianie nie powstaną nieestetyczne pęcherzyki powietrza. Winylowe okładziny na flizelinie charakteryzują się również odpornością na promieniowanie UV. Bez obaw udekoruj nimi ścianę w nasłonecznionym pomieszczeniu, a ich kolor przez wiele lat pozostanie tak samo estetyczny.

Okładzina winylowa na flizelinie dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na zabrudzenia. Zastosuj ją bez obaw w korytarzu czy pokoju dziecka. Ewentualne plamy usuniesz przy pomocy wilgotnej ściereczki. W ten sposób usuniesz zabrudzenia, ale nie zniszczysz tapety. Produkty pozwolą Ci ukryć delikatne nierówności na ścianie, a dodatkowo wzmocnią podłoże z małymi pęknięciami. Okładzina na podkładzie flizelinowym występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Duży wybór pozwoli Ci dopasować barwę do stylu pomieszczenia.

Tapety dekoracyjne Malmy – sposób na szybką zmianę aranżacji wnętrza

Chcesz odnowić wygląd pomieszczenia, ale nie masz zbyt wiele czasu na prace remontowe? Seria Malmy do dekoracji ścian to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Produkty na flizelinie znacznie usprawnią remont. Jeśli kiedyś zechcesz je usunąć, nie sprawi Ci to najmniejszego problemu. Możesz wytapetować jedną ścianę lub pokryć efektowną okładziną całe pomieszczenie.

Zamierzasz zmienić wystrój niewielkiego pomieszczenia? Okładzina z serii Malmy będzie w tym celu idealna. Jasne odcienie nie przytłoczą małej przestrzeni, a dodatkowo ją powiększą. Optyczne wrażenie pogłębi efekt perłowej powłoki, która będzie odbijać światło. W Twoim mieszkaniu ściany mają niewielkie nierówności, a Tobie brakuje czasu, żeby się ich pozbyć? Zrezygnuj z farby na rzecz okładziny winylowej na podkładzie flizelinowym, która pozwoli ukryć niejednolitość podłoża budowlanego.