Produkty

Produkty z serii Marble

Robocze obuwie Marble

Jeżeli szukasz trwałego obuwia do prac na trudnych i niebezpiecznych powierzchniach, powinny zadowolić Cię produkty z tej serii. Obuwie Marble to wyjątkowo wytrzymałe buty, stworzone do użytkowania w najtrudniejszym terenie. Możesz nosić je na budowie lub jeśli uczestniczysz w procesie wyburzania ścian czy całych budynków. Zadbają o Twoje bezpieczeństwo podczas tworzenia zbrojeń czy przy pracach na rusztowaniu. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i zastosowaniu doskonałej jakości materiałów uchronią Twoje stopy przed wieloma niebezpiecznymi urazami.

Wyjątkowa ochrona Twoich stóp w pracy

Seria Marble butów do pracy jest stworzona z myślą o najbardziej uciążliwych pracach, dlatego posiada szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które pozwolą Ci uniknąć kontuzji. Już samo zastosowanie skóry do tworzenia cholewki świadczy o wyjątkowej jakości i dbałości o użytkownika. Skóra jest lekka i sprawia, że buty są przewiewne. Stalowy nosek gwarantuje bezpieczeństwo palcom, a antystatyczna podeszwa zapobiega zbieraniu się ładunków elektrycznych na powierzchni buta.

Obuwie Marble do trudnych warunków

Buty robocze z serii Marble są tak zaprojektowane, aby żaden rodzaj podłoża nie był dla Ciebie niebezpieczny. Trwały materiał, z którego wykonano podeszwę, zachowuje sztywność nawet w czasie stąpania po gruzie. Dzięki temu unikniesz bólu i odgnieceń stopy. Jest też odporna na przebicie, co umożliwia Ci poruszanie się po płaszczyznach pokrytych zbrojeniem oraz stalowym złomem. Na dodatek antypoślizgowa konstrukcja podeszwy sprawi, że seria Marble obuwia roboczego będzie idealna także do śliskich i zaolejonych podłoży.