Produkty

Produkty z serii Marika

Płytki ścienne Marika – wyjątkowe wzory dla wymagających

Wykończenie łazienki bardzo często jest prawdziwym wyzwaniem. Pomoże Ci w tym jednak szeroka oferta produktów z kategorii płytek ściennych. Asortyment obejmuje płytki w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Jeśli natomiast szukasz niebanalnych rozwiązań dekoracyjnych, idealna dla Ciebie będzie seria Marika.

Płytek ściennych o białym kolorze lepiej nie używać w całym wnętrzu. Spowoduje to wrażenie monotonii. Dlatego też w ramach tej serii znajdziesz nie tylko idealną bazową glazurę w jasnym odcieniu. Seria obejmuje również płytki o ciekawych wzorach i kształtach. Ich zestawienie z pewnością Cię zaskoczy.

Prezentowana seria jest idealnym wyborem dla poszukiwaczy oryginalności w wykończeniach wnętrz. Produkty w jej ramach są przeznaczone do łazienek, dlatego charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć. Co więcej, do wyboru masz różne rozmiary płytek, które różnią się także kształtem, wzorem oraz rodzajem powierzchni: od satynowej po strukturę. Wszystko to natomiast pozwoli Ci stworzyć jasne wnętrze, które zachwyca w każdym calu.

Oryginalne wnętrze zapewniają płytki ścienne Marika

Seria Marika do wykańczania wnętrz wyróżnia się dużym urozmaiceniem dostępnych w jej ramach produktów. To w każdym przypadku płytki, które możesz użyć w łazience. Dobrze znoszą trudne warunki, które panują w tym pomieszczeniu. Są odporne na wilgoć i nie pochłaniają wody. Jednak nie to wyróżnia serię na tle innych.

Dzięki gotowym zestawieniom różnych wzorów zyskujesz wykończenie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience. Na uwagę z pewnością zasługują szerokie listwy wielkoformatowe. Również biała glazura ze strukturą doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. To zestawienie wzorów, jak i odcieni oraz struktur są najmocniejszym atutem tej niebanalnej serii.

Produkty oferowane w ramach serii są również rektyfikowane. Dzięki temu możesz zastosować wąską fugę. Całość natomiast prezentuje się estetycznie, a prace nad wykończeniem przebiegają dużo łatwiej i szybciej.

Estetyczne wykończenie, niebanalny wystrój

W łazience trudno o estetyczne dodatki. Dlatego wykończenie ścian ma tak ogromne znaczenie. Samo w sobie staje się najważniejszą dekoracją w tym miejscu. Dlatego dobrym wyborem są płytki ścienne Marika. Zapewniają nie tylko trwałe i odporne na warunki panujące w łazience wykończenie. Chronią ściany przed uszkodzeniami oraz wilgocią. Przede wszystkim jednak zapewniają wyjątkowe pokrycie ścian, które przyciąga spojrzenia. Wielkoformatowe płytki imitujące drewno, a także biała glazura gładka lub o strukturze umożliwią Ci stworzenie wnętrza o wyjątkowym wyglądzie.

Biały kolor bazowej glazury idealnie nada się do łazienek dużych oraz małych. Optycznie powiększy pomieszczenie. Równocześnie od Ciebie zależy, w jakich miejscach i w jakiej ilości wykorzystasz pozostałe dostępne płytki z tej serii. Ich wybór zapewni Ci ogromne możliwości aranżacyjne. Dotyczy to również różnych rozmiarów dostępnych w ramach serii płytek.