Produkty

Produkty z serii Mavros

Płytki podłogowe Mavros – urok kontrastów

Nie musisz dłużej szukać niepowtarzalnych produktów z kategorii płytek podłogowych. Płytki podłogowe Mavros to sposób na wyjątkowe wykończenie podłogi wewnątrz i na zewnątrz budynków. Seria ta obejmuje dwa rodzaje płytek w kontrastowych kolorach czerni i bieli. Zapomnij jednak o nudnym wzorze. Na powierzchni obu modeli wyraźnie odznaczają się linie imitujące strukturę kamienia. Za ich pomocą stworzysz wyjątkowe przestrzenie w nowoczesnym stylu.

Połysk, który nigdy nie zmatowieje

Seria Mavros do wykańczania podłogi gwarantuje Ci nadzwyczajną trwałość. Płytki są odporne na zarysowania czy wpływ promieniowania UV. Z tego powodu nie blakną, nawet gdy wykończysz nimi taras. Produkty te nie nasiąkają wodą. Jeśli zatem szukasz materiału do wykończenia balkonu lub łazienki, z pewnością dobrym wyborem będzie seria Mavros.

Płytek podłogowych rektyfikowanych warto używać szczególnie tam, gdzie wskazana jest mała ilość fugi. Płytki te sprawdzą się w najbardziej wilgotnych pomieszczeniach i na zewnątrz.

Płytki podłogowe Mavros będziesz czyścił z prawdziwą przyjemnością

Gładka powierzchnia płytek z tej serii zapewnia nie tylko wygląd, który przyciąga spojrzenia. Dzięki niej możesz szybko i łatwo utrzymać płytki w czystości. Wystarczy, że przetrzesz ich powierzchnię, a nawet kuchenne zabrudzenia pozostaną tylko wspomnieniem.

Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne przestaniesz drżeć, gdy ktoś przesunie krzesło na tarasie lub kiedy upuścisz nóż w kuchni. Powierzchnia pozostanie taka sama: nieskazitelna i wyjątkowa.