Produkty

Produkty z serii Mayotte

Meble ogrodowe Mayotte – opis

Poszukujesz wygodnych i dobrze wyglądających mebli ogrodowych? Powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wykonania, ponieważ są to produkty narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Meble ogrodowe Mayotte wykonane zostały w dużej mierze z aluminium, ale również odpornego na destrukcyjne działanie wody poliestru. Szary odcień dobrze komponuje się z prostym wystrojem balkonu, tarasu, czy właśnie ogrodu. Produkty z tej serii będą dobrze prezentowały się we wszystkich tych miejscach.

Co wyróżnia meble ogrodowe Mayotte?

Wygląd mebli jest niezwykle ważny, ale nie powinieneś zapominać o wygodzie. Fotele, które obejmuje seria Mayotte mebli ogrodowych, cechują się wygodnym, głębokim siedziskiem, które nadaje się nawet do wielogodzinnego wypoczynku. Mebel wyposażony został w poduchę. Ten element również wpływa na komfort spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podłokietniki to kolejny ważny aspekt, na który powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru i zakupu mebli ogrodowych. Inny element zestawu, jaki jest niezwykle przydatny w praktycznie każdym ogrodzie, to stół. Ten oferowany charakteryzuje się prostą i wytrzymałą konstrukcją. Jest odporny na wilgoć i deszcz, a sam blat możesz wyczyścić szybko i bez żadnego problemu. Prostokątny stół pozwala na ustawienie wokół niego nawet sześciu krzeseł, co sprawia, że zorganizujesz przy nim spotkania ze znajomymi czy rodzinne obiady. Szary kolor i prosta forma sprawiają, że łatwo dopasować go do innych mebli i dodatków, które już znajdują się na Twojej werandzie, w ogrodzie czy na tarasie. Seria Mayotte do wypoczynku w ogrodzie cechuje się duża odpornością na codzienne użytkowanie. Zastosowanie trwałych materiałów sprawia, że produkty będą Ci służyły przez wiele lat. Musisz pamiętać jednak, żeby odpowiednio zabezpieczać je na zimę – najlepiej chować poszczególne elementy do suchej piwnicy czy garażu. Choć meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, narażenie ich na długotrwałe działanie ostrego słońca również nie będzie dobrym pomysłem. Jeśli zależy Ci na ich długowieczności, nie zapominaj o podstawowych zasadach dotyczących ich zabezpieczenia.

Zadbaj o przydomową przestrzeń

Umeblowanie dużego tarasu czy przydomowego ogrodu to zadanie raczej niełatwe. Podczas podejmowania decyzji o zakupie kolejnych mebli i dodatków powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych cech. Podstawową sprawą jest kwestia wygody – meble ogrodowe powinny być dostosowane do Twoich potrzeb. Te z kolei powinny być skierowane w stronę komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wygodne, profilowane oparcia; poduchy; podłokietniki – to elementy, które mają kluczowy wpływ właśnie na ten komfort. Innym ważnym aspektem jest wygląd. Meble i dodatki powinny tworzyć spójną całość, która będzie przyciągała oko, ale jednocześnie nie powinna być elementem dominującym. Uwagę powinny zwracać piękne kwiaty czy krzewy, a nie meble ustawione obok przydomowego ogródka. Meble z opisywanej serii doskonale się sprawdzą, ponieważ są eleganckie, ale jednocześnie proste i w stonowanym kolorze. To dzięki temu świetnie łączą się z otoczeniem, nadając mu jednocześnie charakteru.