Produkty

Produkty z serii Meije

Nowoczesne drzwi zewnętrzne Meije

W jaki sposób zabezpieczyć wejście do swojego domu? Skorzystaj z produktów z kategorii drzwi zewnętrznych. W jej ramach znajdziesz szeroki wybór skrzydeł drzwiowych, które charakteryzują się wytrzymałością i estetyką wykonania. To produkty, które doskonale zadbają o bezpieczeństwo Twojego mienia. Do nowoczesnych budynków natomiast szczególnie dobrze będzie pasowała seria Meije.

Drzwi zewnętrznych możesz użyć w każdym budynku jednorodzinnym, w tym w zabudowie szeregowej. Seria ta wyróżnia się produktami o nowoczesnym wyglądzie. Chromowane elementy dekoracyjne, okleina w modnych kolorach, a także wykończone w srebrze klamki i zamki – wszystko to buduje niezwykle estetyczny wygląd.

Drzwi z tej serii to produkty, po które chętnie sięgają zwolennicy nowoczesnego stylu. Doskonale sprawdzą się w budynkach, które remontujesz lub dopiero budujesz. To nie tylko estetyczne skrzydła drzwiowe, ale też trwałe produkty. Możesz przy tym wybrać, w którą stronę się otwierają. Wszystkie modele z tej serii są dodatkowo wyposażone w estetyczne przeszklenia. Najlepiej zatem sprawdzą się, jeśli w budynku wydzielono wiatrołap.

Bezpieczne, komfortowe i estetyczne, czyli wyjątkowe drzwi zewnętrzne Meije

Seria Meije do zabezpieczania budynku do bardzo dobry wybór w przypadku wielu obiektów mieszkalnych. Jej niewątpliwą zaletą jest przede wszystkim dobra ochrona antywłamaniowa. Zapewniają to stal, z której zostały wykonane, a także dwa zamki polskiego producenta. Wyróżnia je nie tylko wytrzymałość, ale także system jednego klucza. Dla Ciebie oznacza to mniejszy ciężar w kieszeni lub w torebce. Ułatwia także otwieranie drzwi, gdy nie musisz szukać klucza, który pasuje do danego zamka. Możesz także zapomnieć o zamarzniętym zamku, którego nie jesteś w stanie otworzyć. Produkty z tej serii skutecznie rozwiązują ten problem.

Wysoka jakość wykonania tych produktów obejmuje zarówno estetykę, jak i ich funkcjonalność. To bardzo wytrzymałe skrzydła, które wypełniono pianką poliuretanową. Zmniejsza to wagę całego skrzydła, a przy tym zapewnia lepszą izolację akustyczną. Dodatkowo drzwi z tej serii zostały wykończone w estetyczny sposób. Równa malowana powłoka zapewnia trwały kolor i doskonałe wykończenie skrzydła.

Mróz i złodzieje nie będą Ci zagrażać

Najważniejszą funkcją, jaką pełnią drzwi zewnętrzne Meije, jest przede wszystkim ochrona przed włamaniami. Drzwi wykonane są z wytrzymałej i solidnej stali, a przeszklenia z hartowanego szkła. Dzięki temu bardzo dobrze będziesz w stanie zabezpieczyć swoje mienie. Zadbasz również o prywatność i komfort akustyczny. Wypełnienie drzwi pianką zapewnia dobrą izolację hałasów, które mogą napływać z zewnątrz.

Obawiasz się, że podczas większych mrozów nie wejdziesz do swojego domu? Podobny problem nie musi spędzać Ci snu z powiek. Rozwiązania zastosowane przez polskiego producenta zamków sprawiają, że elementy te nie zamarzną. Z łatwością otworzysz je w każdej sytuacji, również w ciemnościach. System jednego klucza wyeliminuje konieczność poszukiwania odpowiedniego do danego zamka klucza.