Produkty

Produkty z serii Mercury

Odzież i obuwie Mercury pomoże Ci zadbać o komfort i bezpieczeństwo!

Zanim zabierzesz się do wykonywania rozmaitych prac remontowych, zadbaj o odpowiedni rodzaj odzieży ochronnej. Odzież i obuwie Mercury to trwałe produkty, które ochronią Cię przed urazami na placu budowy. Prezentowane tutaj buty przyniosą Ci także komfort podczas wykonywania rozmaitych prac w ogrodzie. Wysoka cholewka sprawia, że kostka jest zasłonięta, co dodatkowo zabezpiecza Twoje nogi przed urazami. Buty cechuje niezwykła żywotność, dzięki materiałom wysokiej jakości, które zostały użyte do ich produkcji.

Odzież i obuwie Mercury – solidne materiały ochronią Cię przed urazami

Seria Mercury odzieży i obuwia została wykonana z materiałów wysokiej jakości takich jak: skóra nubukowa, guma i siatka. Wewnętrzna wkładka jest zrobiona ze stali, dzięki czemu but jest odporny na przebicie. Podeszwa wykonana została z twardego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne kauczuku. Jest to bardzo żywotny materiał, który pomimo upływu lat zachowuje swoją funkcjonalność. W konstrukcji buta została wykorzystana stal, która cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Wielofunkcyjne buty posłużą Ci przez lata

Dobrze dobrane buty niwelują odczuwany dyskomfort i zmęczenie w nogach. Seria Mercury do ochrony ciała i stóp nie tylko dba o Twoje bezpieczeństwo, ale także przyczynia się do poczucia komfortu. Lekki i wytrzymały materiał, z którego zostały uszyte buty, pozwoli Twojej skórze oddychać. Przy tym cechuje je solidność wykonania – są wodoodporne i elastyczne. Stalowy nosek jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i chroni Twoje palce przed przedmiotami, które spadają z energią do 200 J.