Produkty

Produkty z serii Metalized

Płytki ścienne Metalized – wyjątkowa aranżacja każdego wnętrza

Do wykończenia wnętrza możesz użyć produktów z kategorii płytek ściennych. Wśród nich znajdziesz wiele praktycznych, a także estetycznych płytek ceramicznych, gresowych i innych. Jeśli natomiast szukasz dodatkowo oryginalnego i nietuzinkowego rozwiązania do wnętrza, powinna Cię zainteresować seria Metalized.

Płytek ściennych możesz użyć w każdym wnętrzu. Szczególnie dobrze sprawdzą się w kuchniach i łazienkach. Są to pomieszczenia, które wymagają trwałego wykończenia odpornego na podwyższoną wilgoć. Jednak również w salonie lub w holu ciekawą alternatywą mogą się okazać te płytki.

W ramach serii otrzymujesz zarówno ceramiczne płytki, jak i wyjątkowe dekory. Dodatkowo dostępne są one w różnych rozmiarach, a także w kilku wariantach kolorystycznych. Pomoże Ci to dopasować wykończenie do zaplanowanej aranżacji. Unikniesz nudy w wystroju wnętrza, jeśli skorzystasz z produktów z tej serii.

Płytki ścienne Metalized to trwały materiał wykończeniowy

Duża trwałość to bez wątpienia jedna z najważniejszych zalet, jaką mają płytki ścienne Metalized. Zostały wykonane z gresu szkliwionego. Oznacza to, że nie pochłaniają wilgoci, a przy tym są wyjątkowo wytrzymałe. Zyskujesz zatem produkt o trwałości, która wpływa na ich doskonały wygląd przez wiele lat.

Produkty z tej serii możesz stosować wraz z ogrzewaniem podłogowym. Dlatego są wręcz stworzone do łazienki czy holu. Płytki dobrze przewodzą ciepło i nie ulegają uszkodzeniu nawet po długim czasie użytkowania ich w ten sposób.

Estetyczny i zarazem oryginalny charakter tych produktów to nie wszystko. Płytki gresowe są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Zapewnia to szkliwiona powierzchnia, która ogranicza osadzanie się brudu. A z całą pewnością ułatwia usunięcie wszelkich plam czy innych zanieczyszczeń. Dzięki temu możesz płytki wykorzystać również do wykończenia kuchni.

Szukasz materiału do stosowania z ogrzewaniem podłogowym?

Marzysz o materiale wykończeniowym, który będziesz mógł stosować wraz z ogrzewaniem podłogowym? W takim razie seria Metalized do wykańczania powierzchni jest właśnie dla Ciebie. Płytki te nie tylko nie ulegną uszkodzeniu w wyniku działania wyższych temperatur, pozwolą także na dobre przewodzenie ciepła. Dzięki temu Twoje ogrzewanie podłogowe będzie skuteczne. Ty natomiast zyskasz ciepłą podłogę, po której przyjemnie jest chodzić także na boso.

Produkty z tej serii zapewnią Ci trwałe wykończenie. Nie tylko zabezpieczą powierzchnię przed uszkodzeniami czy wilgocią. Zadbają także o estetyczny wygląd pomieszczenia. Dzięki nim stworzysz ciekawe aranżacje. Dodatkowo doprowadzenie wykończonej powierzchni do porządku nie sprawi Ci trudności. Jeśli szukasz produktu trwałego, estetycznego i funkcjonalnego, koniecznie wybierz płytki z prezentowanej serii.

Możesz nie lubić ciągłych remontów. Możesz także z łatwością ich uniknąć. Wystarczy, że wybierzesz trwałe produkty, które przez długi czas zachowają nienaganny wygląd. To natomiast zapewni Ci prezentowana seria i dostępne w jej ramach płytki gresowe.