Produkty

Produkty z serii Metallico

Ceraty Metallico – dekoracja i ochrona Twojego stołu

Produkty z serii Metallico doskonale sprawdzą się na Twoim stole. Zarówno w kuchni i jadalni, jak i na tarasie, w ogrodzie lub altanie. Odpowiednie produkty z kategorii nakryć stołu pomoże Ci ochronić stół przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – osłoni go od deszczu i ostrego słońca.

Z powodzeniem mogą też pełnić funkcje dekoracyjne i dać drugie życie nawet bardzo staremu stołowi. To wszystko jest możliwe dzięki serii Metallico. Dekoracja stołu jest w stanie diametralnie odmienić cały wygląd stołu i być doskonałym dopełnieniem wystroju.

Nakrycie stołu Metallico odmieni Twój stół!       

Nakrycie stołu serii Metallico to niebanalny sposób na zupełne odnowienie Twojego stołu. Stół w kuchni, altanie, na tarasie – każdy stół zasługuje na wyjątkową dekorację. Ponadczasowe geometryczne wzory i eleganckie kolory pozwolą na przemianę nawet starego mebla w mebel, którego nie musisz się wstydzić.

Ceraty Metallico są bardzo wytrzymałe. Powstały przez połączenie bardzo odpornego materiału i drukowanej folii PCV. Dzięki temu doskonale nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Stół – ważne miejsce każdego domu. Udekoruj go!

Wyjątkowo wytrzymały materiał doskonale zabezpieczy stół przed zarysowaniami, zabrudzeniami, ostrym słońcem lub pęcznieniem pod wpływem wilgoci. Brzmi zachęcająco? Tym właśnie charakteryzują się produkty serii Metallico.

Nakrycia stołu muszą być nie tylko funkcjonalne, muszą też pełnić rolę dekoracyjną. Elegancki, ponadczasowy wzór cerat to dodatkowa zaleta tych produktów. Doskonale wpasują się zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny wystrój.