Produkty

Produkty z serii Metrik

Kostka brukowa Metrik – charakterystyka

Powierzchnie wyłożone ziemią czy piaskiem, czy zupełnie surowe, potrzebują utwardzenia, jeśli będziesz z nich regularnie korzystał. Wykorzystanie kostki brukowej jest od wielu lat bardzo popularne. Materiał, z którego wykonana jest kostka, jest niezwykle wytrzymały, a przy okazji dobrze się prezentuje w wielu kompozycjach. Seria Metrik do utwardzania podłoża to klasyczna, betonowa kostka w kilku wariantach kolorystycznych. Ma symetryczny kształt i uniwersalny wygląd, przez co pasuje do otoczenia o różnym charakterze.

Co wyróżnia te produkty?

Kostka brukowa Metrik to produkt wykonany z wysokogatunkowego betonu wibroprasowanego. Oznacza to, że jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – deszczu, mrozu czy promieniowania UV. Możesz ułożyć ją na podjeździe do garażu, bo dobrze znosi duże obciążenia. Dzięki prostokątnemu kształtowi kostkę brukową ułożysz z powodzeniem na terenie o dowolnym rozmiarze czy kształcie.

Kostka brukowa Metrik wokół domu i firmy

Dobre zabezpieczenie podłoża nie tylko pozwala na utrzymanie go w prawidłowej formie, ale też ułatwia dbanie o porządek i podnosi walory estetyczne. Z uwagi na swój kształt seria Metrik kostki brukowej będzie dobrym wyborem zarówno do większych, jak i mniejszych kompozycji. Odpowiednio ułożona może zapobiegać wrastaniu roślinności, dlatego sprawdzi się również w ogrodzie przy tworzeniu ścieżek. Ciemne kolory wykorzystaj przede wszystkim na dużej powierzchni – będą prezentowały się bardzo elegancko. Jasna kostka brukowa będzie lepszym rozwiązaniem do ogrodu czy na niewielkim placu. Pomoże w optycznym powiększeniu dostępnej przestrzeni.