Produkty

Produkty z serii Mihl

Rolety Mihl

Jeśli szukasz produktów, którymi zasłonisz okna i zapewnisz sobie prywatność, znajdziesz je w kategorii rolety. Proponowana seria Mihl chroniąca pomieszczenia przed słońcem to sposób na elegancko zasłonięte okna.

Rolety te doskonale sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i biurach. Chronią przed nadmiernym światłem słonecznym, jednak nie zaciemniają pomieszczeń. Za dnia sprawią, że sąsiedzi nie będą zaglądać Ci do domu, ale jednocześnie nie zasłonią widoku z okna. W firmach chronią przed słońcem odbijającym się w monitorze, choć jednocześnie sprawiają, że jest na tyle jasno, iż nie ma potrzeby włączenia światła.

Wybierz roletę dla siebie

Uniwersalna i funkcjonalna, taka jest seria Mihl. Rolety będące częścią tej kolekcji posiadają uniwersalną kolorystykę, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w każdego rodzaju wnętrzach. Rolety w kolorze białym lub szarym możesz powiesić w każdym pomieszczeniu, niezależnie od koloru jego ścian. Neutralne barwy sprawiają, że rolety Mihl doskonale prezentują się na każdym tle. Będą one odpowiednie do pomieszczeń nowoczesnych, w stylu skandynawskim, glamour, klasycznym czy japońskim. W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do okien pokojowych oraz okien i drzwi balkonowych. Z pewnością znajdziesz model odpowiedni dla Twojego okna, bowiem dostępne są różne szerokości rolet od modeli czterdziestocentymetrowych po rolety o szerokości stu osiemdziesięciu centymetrów. Prezentowana seria to produkty wolnowiszące, wykonane z półprzezroczystej tkaniny.

Rolety Mihl – charakterystyka

W naszej ofercie zgromadziliśmy modele rolet z serii Mihl. Charakteryzują się one przeziernym materiałem. Taka konstrukcja sprawia, że nie zaciemniają one pomieszczeń i do pewnego stopnia pozwalają na przenikanie światła. To idealne rozwiązanie do salonów, pokojów dziennych i biur, gdzie nie jest potrzebne całkowite odcięcie dopływu światła. Dzięki takim roletom latem pomieszczenia będą chłodniejsze, bowiem nie będą przez nie przenikały wszystkie gorące promienie słoneczne, ale jednocześnie pozostanie jasne, bo nie są one całkowitą barierą dla światła. Półprzezroczystość sprawia, że nawet z zasłoniętymi roletami możemy podziwiać krajobraz za oknem. Seria Mihl do zasłaniania okien to idealna alternatywa dla tradycyjnych firanek. Na rolecie nie osadza się tyle kurzu, co na fałdach materiału. Ponadto nie musisz ich ściągać, aby utrzymać je w czystości – wystarczy przetrzeć roletę wilgotną szmatką zamoczoną w wodzie z detergentem. Także sposób montażu nie nastręczy Ci wiele kłopotów. Wystarczy zapoznać się z instrukcją obsługi, a bez trudu zamontujesz je samodzielnie.

Zachęcamy do zapoznania się z serią rolet Mihl, które stanowią elegancki element wykończenia wnętrza i dekoracji okna. Jednocześnie chronią pomieszczenia przed wścibskim wzrokiem, ale nie powodują zaciemnienia wnętrza mieszkania. Jeśli szukasz nowoczesnej alternatywy dla firany, to te produkt z pewnością Cię zainteresują.