Produkty

Produkty z serii Mika

Płytki podłogowe Mika – przytulne wnętrze i trwałe wykończenie

Wykończenie podłogi ma bardzo duże znaczenie. To właśnie podłoga jest narażona na uszkodzenia, w tym ścieranie. Dlatego zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii płytek podłogowych. Wśród nich znajdziesz produkty o bardzo dużej wytrzymałości. Równocześnie do wyboru masz szeroki asortyment pełen estetycznych produktów, których design dopasujesz do każdej aranżacji. Nierzadko są to udane imitacje innych rodzajów wykończeń. Taka z pewnością jest seria Mika.

Płytek podłogowych imitujących drewno możesz użyć zamiast paneli czy też desek. Doskonale zatem wpiszą się w każdą aranżację, która zakłada drewniane akcenty. Gresy, które znajdziesz w ramach tej serii, mogą posłużyć do wykończenia wnętrza budynku. Nadają się także do stosowania na zewnątrz. To dobry sposób na spełnienie marzeń o drewnianym wykończeniu balkonu czy tarasu. Wizualnie wykończenie gresem niczym nie będzie się różniło od drewnianego pokrycia. Z pewnością jednak będzie o wiele trwalsze i łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Płytki podłogowe Mika to bardzo udana imitacja drewnianej podłogi

Seria Mika do wykańczania podłogi to produkty o dużej uniwersalności. Nadają się do stosowania na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Są przy tym odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie zaszkodzi im mróz. Również promieniowanie UV nie będzie miało negatywnego wpływu na ten materiał. Ogromna trwałość gresu wyróżnia go na tle innych materiałów wykończeniowych. O wysokiej odporności gresu świadczy także wysoka klasa ścieralności. Pozwala ona na zastosowanie produktu również w budynkach użyteczności publicznej.

W ramach tej serii znajdziesz produkty, które bardzo dobrze imitują drewno. Nie tylko wzór, który dostępny jest w kilku różnych odcieniach, przypomina drewniane deski. Również struktura płytek i ich pofałdowana powierzchnia są wyjątkowo dobrą imitacją drewnianego materiału wykończeniowego. Co więcej, struktura ta chroni przed poślizgnięciem – także na mokrych płytkach.

Czy gres może zastąpić drewno?

Drewniana podłoga prezentuje się bardzo efektownie. To wyjątkowy sposób na wykończenie powierzchni w budynku czy na tarasie. Jednak to również szereg trudności i czynności, które musisz wykonać. Płytki podłogowe Mika rozwiążą niejeden problem, który często łączy się z drewnem.

Dzięki nim zyskasz wykończenie, które wizualnie nie będzie się różniło od podłogi stworzonej z paneli czy desek. Równocześnie jednak gres jest odporny na wilgoć, mróz, a także jest o wiele trwalszy. Nie wymaga również impregnacji. Innymi słowy, zyskujesz ten sam wygląd, jednak znacznie mniejszym kosztem.

Chcesz czuć się bezpiecznie w łazience lub na balkonie czy tarasie? Mokre płytki często są śliskie. Nie grozi Ci to jednak z tym produktem. Powierzchnia gresu nie jest gładka. Dzięki temu nawet jej zamoczenie nie powoduje, że wzrasta ryzyko poślizgnięcia się. To idealne rozwiązanie do łazienki. Gres będzie również odpowiednim materiałem do wykańczania powierzchni na zewnątrz. Uchroni Cię przed upadkiem czy też poważniejszą kontuzją.