Produkty

Produkty z serii Mikyo

Meble ogrodowe Mikyo – wygoda i funkcjonalność

Wykończenie ogrodu lub balkonu wymaga również wybrania funkcjonalnych mebli. Z tego powodu koniecznie skorzystaj z produktów z kategorii mebli ogrodowych dostępnych w asortymencie sklepów Castorama. Znajdziesz wśród nich duży wybór produktów, na których usiądziesz lub zaserwujesz letnie przekąski czy obiad na świeżym powietrzu. Produkty te pozwolą Ci zaznać relaksu w ogrodzie zawsze, gdy będziesz tego potrzebował.

Na uwagę zasługuje szczególnie seria Mikyo. Mebli ogrodowych, które wchodzą w jej skład, możesz użyć w ogrodzie, na tarasie, a także na balkonie. Innymi słowy, na świeżym powietrzu i na przydomowym terenie. Produkty te zostały przystosowane do użytku zewnętrznego.

W ramach tej serii znajdziesz krzesła dostępne w różnych kolorach. To wytrzymałe produkty, które możesz wyposażyć w wygodne poduszki na siedziska. Zapewni Ci to jeszcze większy komfort i pozwoli na spędzenie nawet wielu godzin na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe Mikyo – łatwe przechowywanie i komfortowe użytkowanie

Seria Mikyo do ogrodu wyróżnia się przede wszystkim dużą trwałością. Meble te nie tylko są odporne na wodę, czy inne szkodliwe warunki atmosferyczne. Bez trudu też unikniesz problemu z korozją, która mogłaby osłabić konstrukcję mebli ogrodowych. Te produkty zostały wykonane z tworzywa, któremu nigdy nie będzie groziła rdza. Dzięki temu zachowują idealny wygląd i niezmienną wytrzymałość.

Przechowywanie tych krzeseł nie będzie trudne. Możesz ustawić jedno na drugim. Dzięki temu nie zajmują wiele miejsca. Równocześnie tak przechowywane produkty możesz ukryć pod pokrowcem, który zapewni im większą czystość i lepiej ochroni je po sezonie.

Produkty z prezentowanej serii są bardzo wytrzymałe. Powstały z materiału, który na wiele lat zachowa oryginalny wygląd. Dodatkowo każde krzesło ma maksymalne obciążenie wynoszące sto kilogramów. Mogą z niego zatem korzystać dzieci, a także dorośli. Trwałość tych produktów potwierdza aż pięcioletnia gwarancja producenta.

Spędzanie czasu na tarasie nigdy nie było tak wygodne

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu w swoim ogrodzie? Potrzebuje zatem miejsca, gdzie będziesz mógł usiąść. Wyposaż swój przydomowy teren w meble ogrodowe Mikyo. Produkty te są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić Ci maksimum wygody i dobre oparcie dla pleców. Zaopatrz się dodatkowo w poduszkę na siedzisko, a wypoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Nie dysponujesz dużą ilością miejsca do przechowywania? Nie musisz się o to martwić. Krzesła możesz układać jedno na drugim. Dzięki temu po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Z łatwością schowasz je w garażu, piwnicy czy komórce na czas zimy. Nie będziesz się także trudził się z ich rozkładaniem, gdy nastanie sezon wiosenno-letni. Wystarczy, że ściągniesz jedno krzesło z drugiego, a wygodne siedzisko do ogrodu będzie gotowe. Dodatkowo w czasie deszczu nie będziesz zmuszony składać tych produktów. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne wytrzymają niejedną gorszą pogodę.