Produkty

Produkty z serii Minos

Lampy wiszące Minos – oświetlenie do każdego pomieszczenia

Oferujemy Ci oświetlenie z serii Minos w kilku wersjach różniących się od siebie kolorem, a także liczbą kloszy oraz ich ustawieniem. Wśród proponowanych przez nas lamp wiszących odnajdziesz modele brązowe – będą idealne do klasycznej aranżacji, oraz białe – sprawdzą się w nowoczesnym wystroju. Produkty zastosujesz jako oświetlenie główne lub boczne w dowolnym pomieszczeniu. Seria Minos do oświetlenia wnętrza sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i salonie czy sypialni.

Wiszące oświetlenie z serii Minos – jakie ma zalety?

Lampy wiszące Minos mają stalowy klosz, który został pomalowany proszkowo, dzięki czemu jest niewrażliwy na rdzewienie, a dodatkowo cechuje się odpornością na odkształcenia. Zastosowanie metalu sprawia, że ten element wyposażenia wnętrza doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach, na przykład w stylu industrialnym, skandynawskim czy minimalistycznym. W lampach zastosujesz energooszczędne żarówki, co przełoży się na zmniejszenie opłat za prąd.

Lampy wiszące Minos – dlaczego warto je wybrać?

Chcesz nieco odnowić wystrój wnętrza, ale brakuje Ci czasu na gruntowny remont? Seria Minos lamp wiszących sprawi, że dotychczasowa aranżacja Twojego domu stanie się jedyna w swoim rodzaju. Model z trzema punktami świetlnymi zawiesisz nad wyspą kuchenną i w ten sposób optycznie wydzielisz przestrzeń, a jednocześnie zapewnisz sobie wygodę podczas przygotowywania lub spożywania posiłków. Pojedyncze lampy wiszące z tej serii sprawdzą się jako główne źródło światła w sypialni.