Produkty

Produkty z serii Moderna

Meble kuchenne Moderna w Twojej kuchni

Dobrej jakości meble kuchenne to podstawowy element funkcjonalnej kuchni. Coraz popularniejszym sposobem na aranżację tego pomieszczenia okazuje się wykorzystanie modułowych mebli kuchennych. Ten rodzaj mebli pozwala na zagospodarowanie powierzchni każdego rodzaju kuchni, nawet uznawanej za bardzo nieustawną. Są mocną konkurencją dla mebli budowanych na wymiar dzięki niższym kosztom i możliwości samodzielnego dopasowania elementów.

Seria Moderna mebli kuchennych składa się z produktów, które możesz wykorzystać do wyposażenia nowoczesnej kuchni. Przydadzą Ci się zarówno w czasie urządzania nowego budynku, jak i do odnowienia starego pomieszczenia. Produkty mają prostą formę, dzięki temu bez trudu uda Ci się dopasować je do wielu typów wnętrz. Nowoczesna kolorystyka i styl mebli sprawią, że Twoja kuchnia całkowicie zmieni swój wygląd.

Postaw na szafki modułowe Moderna

Kształt i wygląd mebli jest tym, czym na tle konkurencji wyróżnia się seria Modena do wyposażania kuchni. Nowoczesne meble wykonane są w podobnym stylu, co sprawia, że razem tworzą jednolitą kompozycję. Możesz w dowolny sposób układać je obok siebie, a kuchnia będzie sprawiała wrażenie, jakby wykonana została na zamówienie.

Fronty i poszczególne elementy mebli wykonane są w taki sposób, żeby każdy element mógł stanowić zakończenie ciągu. Estetyczne wykończenia dadzą Ci jeszcze większą dowolność w projektowaniu wymarzonej kuchni. Ściany mebli pokryte są okleiną w modnych kolorach, po które najczęściej sięga się w czasie tworzenia nowoczesnych aranżacji. Okleina dodatkowo chroni meble przed uszkodzeniami i szkodliwym działaniem wody. Co więcej, łatwo można utrzymać je w czystości, korzystając z wilgotnej szmatki i detergentów.

Wśród elementów serii możesz znaleźć wiele wariantów szafek o różnym przeznaczeniu. Znajdują się tutaj szafki wiszące i stojące. W razie potrzeby możesz wewnątrz mebli schować sprzęty AGD jak zmywarkę czy kuchenkę. Ogromny wybór elementów pozwoli Ci na stworzenie dowolnej kompozycji. Dzięki temu sam możesz zdecydować, jak będzie wyglądała kuchnia w Twoim domu albo biurze.

Meble kuchenne Moderna – nowoczesna kuchnia w zasięgu Twojej ręki!

Planujesz zmienić wygląd i układ mebli w Twojej kuchni? Nie możesz już patrzyć na stare i zniszczone półki wiszące? Meble kuchenne Moderna to sposób na szybką zmianę wyglądu starej kuchni, a także umeblowanie pomieszczenia w nowym budynku. Stosując te produkty, całkowicie zmienisz wygląd kuchni i sprawisz, że będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Jeśli wiesz już, w jaki sposób urządzisz kuchnię, dobierz szafki z tej serii i zrealizuj swój plan. Urządzisz nimi pomieszczenie w taki sposób, że wszystkie naczynia i sprzęt kuchenny będą w zasięgu ręki. Sam zadecydujesz o ergonomii i odpowiednim ułożeniu wszystkich kuchennych przedmiotów. Szafki z serii umożliwią Ci także zabudowę sprzętów kuchennych i ukrycie ich frontów przed wzrokiem gości. Dzięki temu kuchnia będzie sprawiała wrażenie bardziej jednolitej i uporządkowanej.

Meble z serii Moderna mają solidną konstrukcję i są wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu skończą się Twoje problemy z odpadającymi tyłami szafek czy rozpadającymi się szufladami. Co więcej, za jakość poszczególnych mebli odpowiadasz Ty sam, ponieważ meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.