Produkty

Produkty z serii Morillo

Meble ogrodowe Morillo – sposób na wyposażenie ogrodu

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury w okresie letnim zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Funkcjonalny zestaw mebli ogrodowych sprawi, że czas spędzony w ogrodzie stanie się jeszcze przyjemniejszy. Sięgając po krzesła i stoliki do ogrodu, sprawisz, że każde plenerowe miejsce nabierze nowego wyglądu.

Seria Morillo do wyposażania ogrodów składa się z funkcjonalnych mebli. Ich konstrukcja sprawia, że meble przystosowane są do umieszczenia na murawie i w plenerze. Można ustawić je na nierównym podłożu, a także na betonowej wylewce tarasu. W skład serii wchodzą niskie krzesła i stabilne stoliki, na których można postawić naczynia.

Wszystkie meble z serii utrzymane są w prostej stylistyce. Mają mało skomplikowane wzory i podstawowe kolory, dlatego możesz dopasować je do każdego stylu tarasu. Ich nowoczesny deseń dodatkowo upiększy przestrzeń, w której będą stosowane. Na dodatek fotele są bardzo wygodne i nawet dłuższe przyjęcie nie zmęczy Twoich gości i bliskich.

Wyjątkowe i nieprzeciętne meble do ogrodu

Meble ogrodowe nie zawsze cechują się trwałością. Wykonane z tworzyw sztucznych mogą mieć problem z wytrzymaniem większych obciążeń. Meble ogrodowe Morillo cechują się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcje stolików i ramy krzeseł stworzono z rurek stalowych. Dzięki temu na krzesłach mogą siedzieć także osoby o dużej wadze. Ponadto rurki pokryto trwałą farbą, aplikowaną w technice proszkowej, dlatego są odporne na drobne uszkodzenia. Zapobiega to też korodowaniu poszczególnych elementów.

Siedzisko, wspierające się na ramie, wykonane zostało z tkaniny poliestrowej. Ten materiał jest odporny na działanie wody, dlatego nie musisz chować mebli przed deszczem. Włókna poliestrowe nie płowieją pod wpływem promieni słonecznych, co wpływa na ich długowieczność i atrakcyjny wygląd przez długi czas. Materiał jest też wytrzymały, a ułożone z niego siedzisko będzie wygodne. Ponadto bez trudu utrzymasz go w czystości.

Dlaczego warto sięgnąć po meble ogrodowe Morillo?

Seria Morillo mebli ogrodowych składa się z estetycznie wyglądających produktów doskonale spełniających swoje zadanie. Styl i forma krzeseł oraz stolików jest podobna, dlatego pozwala Ci na stworzenie kompletu mebli z produktów zgromadzonych w tej serii. Nie musisz szukać kompletów i dopasowywać ich do swoich potrzeb.

Dzięki meblom możesz w ciekawy sposób urządzić taras, a nawet balkon. Pomogą Ci zaaranżować altanę w ogrodzie czy zorganizować rodzinnego grilla na ogródkach działkowych. Pozwolą Ci zagospodarować nawet mało używane przestrzenie. Ich duża wytrzymałość sprawia, że produktów z serii możesz użyć w czasie organizacji imprez plenerowych albo w punktach komercyjnych.

Konstrukcja krzeseł umożliwia ich sztaplowanie, czyli ergonomiczne układanie na sobie kolejnych krzeseł. Dzięki temu nawet składowanie wielu mebli nie zajmuje wiele przestrzeni. Ułatwia to przewożenie mebli w czasie organizacji większych imprez. Możesz też trzymać je w kącie tarasu na wypadek przybycia większej ilości gości.