Produkty

Produkty z serii Motivo Modern

Panele PCV Motivo Modern – funkcjonalność i estetyka

Panele PCV Motivo Modern mogą być wykorzystane w wielu przestrzeniach Twojego domu. Szeroka gama wzorów i kolorów sprawia, że wykorzystanie paneli PCV między innymi w kuchni, salonie czy łazience jest bardzo efektowne. W ofercie znajdują się między innymi modele imitujące deski drewniane, które znakomicie sprawdzają się w aranżacjach wnętrz urządzonych w surowym, skandynawskim stylu. Znajdziesz wśród nich także panele z imitacją cegły pasujące do eleganckich salonów.

Panele ścienne pomogą Ci odświeżyć oraz zmienić charakter i wygląd wnętrza. Jasne kolory paneli będą dodatkowo odbijać światło, dzięki czemu możesz optycznie powiększyć przestrzeń. Panele ścienne charakteryzują się łatwością montażu oraz demontażu. Do tego zadania wystarczy mieć podstawowe narzędzia takie jak: poziomica, klamry do montażu lub spinacz tapicerski, a także piłkę do cięcia. Tworzywo PCV jest niezwykle giętkie i lekkie, co sprawia, że jego montaż nie sprawi Ci trudności i wszystkie niezbędne prace będziesz w stanie wykonać samodzielnie.

Panele PCV Motivo Modern – zadbaj o stylowe wykończenie wnętrz

Seria Motivo Modern paneli PCV wyróżnia się niezwykłą trwałością, dzięki temu, że została wytworzona z tworzywa sztucznego PCV. Jest to materiał odporny na rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Pod wpływem promieni słonecznych nie żółknie i nie traci swojego pierwotnego koloru. Powierzchnia paneli PCV jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz ją zwilżoną ściereczką. Możesz używać także delikatnych środków czyszczących.

Tworzywo PCV jest także odporne na działanie wody i wilgoci. Dlatego doskonale sprawdzi się użyte w łazience czy kuchni – pomieszczeniach narażonych na występowanie pleśni oraz grzybów. Możesz przy pomocy paneli PCV udekorować zarówno ściany, jak i sufity. Nowoczesne wzory z pewnością dopasują się do większości aranżacji i będą ich niebanalną ozdobą. W razie, gdy znudzi Ci się już wygląd paneli, w szybki i łatwy sposób będziesz mógł dokonać demontażu elementów.

Udekoruj ściany w swoim domu przy użyciu paneli ściennych!

Seria Motivo Modern do dekorowania ścian sprawdzi się także do zasłonięcia nieestetycznie wyglądających fragmentów ściany. Szczególnie przydatne będą w sytuacji, gdy nie jest to możliwe przy użyciu tapety lub innego rodzaju materiału. Panel ścienny kompleksowo pokryje problematyczny obszar i sprawi, że wnętrze będzie prezentowało się elegancko i stylowo. Użycie serii Motivo Modern da Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Unikatowe wzory i kolory paneli sprawią, że Twoje wnętrza będą prezentowały się niebanalnie. Sprawdzą się we wnętrzach narażonych na występowanie wilgoci.

Dodatkowym atutem montażu paneli PCV jest to, że nie musisz wykonywać wcześniej żadnych prac konserwacyjnych podłoża. Instalację paneli możesz wykonać na różnego rodzaju powierzchniach. W razie powstania na panelach PCV jakichkolwiek zabrudzeń, bez obaw możesz wyczyścić je także przy pomocy detergentów. Pozostanie on w nienaruszonym stanie i będzie prezentował się jak nowy!