Produkty

Produkty z serii Mudguard

Obuwie Mudguard do pracy

Nie tylko praca na budowie czy w trudnych warunkach wymaga stosowania obuwia roboczego. Hale produkcyjne i magazyny generują mniej zagrożeń, jednak w nich również będziesz potrzebował specjalnych butów. Obuwie Mudguard zapewnia bezpieczeństwo stopom i maksymalną wygodę w czasie pracy. Możesz stosować je w warsztatach produkcyjnych, na halach czy przy pracach ogrodniczych. Sprawdzą się też w sytuacjach, w których z warunkami trudnymi będziesz miał styczność tylko okazjonalnie.

Eleganckie i bezpieczne obuwie Mudguard

Niezwykle estetyczne wykonanie to cecha charakterystyczna, jaką ma seria Mudguard obuwia roboczego. Brązowa skóra jest dokładnie skrojona i solidnie zszyta. Dzięki temu buty nie wyglądają na robocze, przypominając nieco mokasyny. O doskonałej jakości świadczy także stalowa wkładka, która chroni palce przed urazami. Obuwie Mudguard jest dostępne w wielu rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujesz buty do wielkości stopy.

Buty, które nie męczą stóp

Seria Mudguard butów do pracy przyda Ci się w czasie długotrwałego użytkowania w warunkach niosących ze sobą niewielkie zagrożenie. Na halach produkcyjnych docenisz ich kauczukową podeszwę, która ma antypoślizgową konstrukcję. W czasie prac ogrodniczych czy polowych sprawdzi się odporna na wilgoć skóra olejowana. Tymczasem wygodna wyściółka języka i kołnierza buta pozwoli ci na wygodne użytkowanie.

W obuwiu z serii Mudguard Twoja stopa będzie miała najlepsze możliwe warunki, aby nie ulec przedwczesnemu zmęczeniu i niepotrzebnym odgnieceniom.