Produkty

Produkty z serii Muza

Lampy wiszące Muza

Lampy wiszące Muza to rodzina nowoczesnych opraw oświetleniowych z szerokiej kategorii lamp wiszących. Seria Muza do oświetlenia wnętrz pozwoli Ci pozbyć się mroku z Twoich pomieszczeń, stworzy ciekawą grę świateł, a tym samym nada wnętrzu unikatowy klimat.

Prostota i elegancja

Seria Muza lamp wiszących to produkt utrzymany w nowoczesnej stylistyce. Jest prosta w konstrukcji, próżno szukać tutaj dekoracyjnych detali. Jest to seria o kloszach prostych, białych z zewnątrz i złotych od wewnątrz. Ten produkt będzie wspaniale prezentował się w otoczeniu drewnianych mebli, a także na tle białych, brązowych, beżowych czy nawet czarnych ścian. Kolorystyka prezentowanej oprawy sprawia, że niemal na każdym tle prezentuje się ona zjawiskowo.

Stylistyka czyni lampy wiszące Muza właściwym wyborem dla wielu różnorodnych aranżacji wnętrz. Możesz zawiesić je w pomieszczeniach w stylu glamour, nowoczesnym czy klasycznym – wszędzie doskonale się sprawdzą. Jeśli chcesz podkreślić elegancki charakter salonu, jadalni czy sypialni, te lampy będą idealnym wyborem.

Pojedyncze, podwójne i potrójne lampy wiszące Muza

Lampy wiszące Muza możesz wykorzystać zarówno do oświetlenia dużych, przestronnych pomieszczeń, jak i małych wnętrz. W zależności od potrzeb wybierz lampy z jednym, dwoma lub trzema źródłami światła.

Wykonywane ręcznie

Oprawy Muza to produkty wykonywane ręcznie. Ich produkcja ma miejsce w Polsce. Zrobiono je z metalu, drewna oraz PCV. Są to lampy wytrzymałe, które nawet po wielu latach będą elegancko prezentowały się w Twoich pomieszczeniach.