Produkty

Produkty z serii Mystic

Farby wewnętrzne Mystic – paleta niebanalnych barw

Seria Mystic do malowania to przede wszystkim szereg oryginalnych kolorów, przy pomocy których odświeżysz wygląd dowolnego pomieszczenia. W kategorii zawierającej naszą ofertę farb wewnętrznych znajdziesz przeróżne inspiracje i barwy w jaśniejszych oraz ciemniejszych odcieniach. Dzięki nim planowanie zmian i remont pójdą Ci znacznie szybciej. Przy ich pomocy pomalujesz uprzednio przygotowaną powierzchnię ścienną. Nie musisz być specjalistą w dziedzinie remontów, by samodzielnie nałożyć kolor w wybranym miejscu.

Wykorzystaj własny pomysł i samodzielnie zaaranżuj swój salon, jadalnię lub miejsce pracy. Produkty znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Powierzchnia ścian w pomieszczeniu urządzonym nowocześnie świetnie zaprezentuje się w jasnej szarości lub krwistej czerwieni.  Ponadto odcienie, które znajdują się w tej serii, doskonale spełnią funkcję dekoracyjną we wnętrzu zaaranżowanym w stylu klasycznym, skandynawskim lub loftowym. Dzięki temu nie musisz zmieniać wszystkich dodatków oraz segmentów meblowych, by zyskać nową aranżację.

Co wyróżnia farby wewnętrzne Mystic na tle innych?

Wśród dostępnych propozycji farby wewnętrzne Mystic wyróżniają się przede wszystkim efektem, który zapewniają po aplikacji na ścianie. Nasycony pigment szarości, czerwieni, fioletu i pozostałych farb urozmaicony jest dodatkowo tysiącami drobinek. Połączenie sprawia, że odmieniona powierzchnia wygląda spektakularnie zaraz po aplikacji. Ponadto nie musisz martwić się o to, z jakiego materiału wykonana jest ściana. Produkt naniesiesz na tynk gipsowy i mineralny, cegły oraz powierzchnie drewniane lub drewnopochodne.

Oprócz tego farba sprawdzi się również na tapecie z włókna szklanego i popularnych płytach gipsowo-kartonowych. Unikalna formuła i nowoczesna technologia pozwoliły stworzyć produkt, który cechuje się znikomą ilością lotnych związków organicznych. W ten sposób możesz mieć pewność, że podczas remontu Twój organizm nie będzie narażony na wdychanie osiadających w płucach szkodliwych pierwiastków. Każdy produkt jest bardzo prosty w użyciu. Zapewnia idealne krycie. Dzięki temu nie musisz nakładać kilku warstw, co przełoży się na czas Twojej pracy i wydajność jednego opakowania.

Odmień charakter swojej przestrzeni

Gdzie konkretnie warto zastosować produkty? Seria Mystic farb wewnętrznych cechuje się przede wszystkim dekoracyjnością. Właśnie dlatego świetnym rozwiązaniem jest wybór kontrastującego koloru na jednej ze ścian pomieszczenia. Możesz zmienić wygląd powierzchni w salonie, aplikując ją za zestawem wypoczynkowym lub na tle telewizora. W tej sytuacji sprawdzą się żywe kolory, do których należy czerwień, fiolet lub złoto. Ma to znaczenie zwłaszcza w mniejszym metrażu, gdzie chcesz wprowadzić trochę koloru, ale bez zbędnych wazonów, kwiatów i figurek.

Ściana z efektem mieniących się kryształków będzie także ciekawym urozmaiceniem na korytarzu, gdzie zazwyczaj stoi komoda, oraz w sypialni. W każdej z propozycji będzie stanowiła eleganckie tło dla znajdujących się na niej segmentów. Produkt możesz wykorzystać także do odmiany charakteru biura lub poczekalni przed gabinetem.