Produkty

Produkty z serii Nela

Lampy ścienne i sufitowe Nela – niebanalny element wystroju wnętrza

Lampy ścienne i sufitowe Nela będą przydatne w każdym mieszkaniu. Jest to oprawa świetlna, która umożliwia dostateczne rozjaśnienie i doświetlenie wnętrz po zmroku. Delikatny wzór oraz kolor różowy sprawia, że lampy z powodzeniem mogą być stosowane jako element wystroju pokojów dziecięcych. W zależności od potrzeb możesz wybrać produkt zaopatrzony w jedno lub trzy źródła światła.

Zadbaj o solidne i mocne źródło światła

Seria Nela lamp ściennych i sufitowych wyróżnia się spośród innych niezwykłą solidnością i jakością wykonania, a także dbałością o detale. Szkielet lamp został stworzony z metalu, dzięki czemu cechuje się doskonałą żywotnością. Dodatkowo jest to materiał odporny na rozmaite uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. Powierzchnię żyrandoli w bardzo prosty sposób utrzymasz w czystości. Wystarczy co jakiś czas przetrzeć je mokrą ściereczką, aby pozbyć się nagromadzonego kurzu.

Lampy ścienne i sufitowe Nela, czyli niebanalne wyposażenie wnętrza

Zastosowanie we wnętrzu lamp z serii Nela sprawi, że pomieszczenie zyska oryginalny i niebanalny charakter. Seria Nela do oświetlania zapewnia wnętrzom solidny dostęp do światła po zmroku lub w okresie zimowym, gdy na zewnątrz robi się ciemno o bardzo wczesnej porze. Dekoracyjne elementy, które imitują kokardy, są ozdobnym i biżuteryjnym detalem szkieletu lampy. Dzięki nim wnętrza nabiorą elegancji i będą prezentowały się niezwykle stylowo. Lampy te doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym.