Produkty

Produkty z serii Nella

Płytki podłogowe Nella – spójne wykończenie powierzchni

Dobre wykończenie pozwoli Ci zadbać o estetykę, a przy tym zabezpieczy powierzchnię. Jeśli Ci na tym zależy, skorzystaj z produktów z kategorii płytek podłogowych. Dzięki nim każde wnętrze będzie prezentowało się wyjątkowo. Równocześnie posadzki i ściany będą dodatkowo chronione przed wpływem wilgoci czy nawet uderzeniami mechanicznymi. Jeśli natomiast szukasz oryginalnych rozwiązań, idealna dla Ciebie będzie seria Nella.

Płytek podłogowych z tej serii możesz użyć w każdym wymagającym wnętrzu. Nadają się szczególnie do łazienek. Także w kuchni płytki te wraz z dekorami pozwolą na stworzenie ciekawej aranżacji. Niektóre z nich będziesz mógł wykorzystać również na zewnątrz budynków.

W ramach serii znajdziesz płytki gresowe na podłogę, a także glazurę i dekory wraz z listwami, które wykorzystasz do wykańczania ścian. Produkty dostępne są w opakowaniach o różnej wielkości. Wykonaj zatem niezbędne obliczenia, aby zakupić odpowiednią ilość produktu do wykonania zaplanowanego remontu.

Płytki podłogowe Nella – wybór, który Cię zachwyci

Seria Nella do wykańczania powierzchni to produkt, który wyróżnia się dużą trwałością. Potwierdza to czwarta klasa odporności na ścieranie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać płytki do wykańczania wnętrz w budynkach użyteczności publicznej oraz prywatnych. Nadadzą się do pomieszczeń o dużej intensywności ruchu.

Nie tylko wewnątrz budynków wykorzystasz te produkty. Cześć z nich jest mrozoodporna, dzięki czemu możesz wykorzystać je także na zewnątrz. Nawet najbardziej sroga zima nie wpłynie negatywnie na Twoje wykończenie. Nie musisz obawiać się niskich temperatur. Nie uszkodzą one tego materiału wykończeniowego.

Estetyczny wygląd oraz duży wybór produktów tej serii sprawiają, że stworzysz za jej pomocą wiele oryginalnych aranżacji. W ramach serii znajdziesz wszystkie rodzaje płytek, których mógłbyś potrzebować wewnątrz i na zewnątrz budynków: gresowe płytki podłogowe, glazurę, dekory oraz dekoracyjne listwy.

Z tymi płytkami stworzysz dziesiątki możliwych kombinacji

Chcesz stworzyć spójne wykończenie ścian lub podłóg? W takim razie odpowiednie dla Ciebie będą płytki podłogowe Nella do wykańczania powierzchni. W ramach tej serii znajdziesz produkty, które możesz wykorzystać nie tylko do stworzenia trwałej powierzchni na podłodze. Bez trudu dobierzesz także płytki ścienne wraz z dekorami. Te estetyczne dodatki sprawią, że każde wnętrze będzie prezentowało się oryginalnie. Co więcej, unikniesz nudy podczas tworzenia wykończenia. Z kolei duży wybór dostępnych dekorów i płytek ściennych pozwoli Ci na stworzenie wielu różnych aranżacji. Te same produkty wykorzystasz zatem w kuchni, w łazience lub w holu, a mimo to za każdym razem osiągniesz inny efekt.

Produkty z tej serii charakteryzują się dużą wytrzymałością. Chcesz uniknąć częstych remontów? Planujesz stworzyć wykończenie, któremu nie zaszkodzą chlapiące na podłogę potrawy lub ciągła wilgoć w łazience? Zatem produkty te będą odpowiednie dla Ciebie. Na długi czas zapomnisz o konieczności wymiany materiału wykończeniowego. To natomiast pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.