Produkty

Produkty z serii Ninebark

Kurtki Ninebark dla profesjonalistów

Na czas prac przeprowadzanych na świeżym powietrzu dobrze dopasowana kurtka będzie niezbędnym dodatkiem. Odzież robocza powinna być w tym przypadku odporna na uszkodzenia mechaniczne, aby chronić skórę przed przypadkowymi urazami. Dodatkowo warto, aby pozwalała uniknąć nieprzyjemnych warunków atmosferycznych – silnego wiatru oraz opadów. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, sprawdź kurtki Ninebark. Są one dostępne w różnych rozmiarach oraz praktycznych kolorach.

Najważniejsze zalety produktów

Seria Ninebark kurtek roboczych to produkty dostosowane do potrzeb każdej osoby pracującej na zewnątrz, niezależnie od pory roku. Produkty mają wodoodporną powierzchnię i oddychającą strukturę, dzięki czemu umożliwią Ci pracę nawet przy opadach śniegu czy deszczu bez opcji nadmiernego pocenia. Co istotne, został wszyty w nie odporny na wodę zamek. To sprawia, że żaden element odzieży nie przemaka. Wygodny kaptur oraz ściągane mankiety rękawów pozwolą Ci dopasować kurtkę do budowy ciała i panujących na dworze warunków. Materiał wierzchni jest łatwy w czyszczeniu.

Kurtki Ninebark do zadań specjalnych

Odzież robocza przydaje się zarówno w pracy zawodowej, jak też zadaniach wykonywanych wokół domu. Jeśli planujesz remont elewacji, kurtki z tej serii nie tylko zabezpieczą Cię przed wiatrem, ale też nie ograniczą ruchów podczas pracy. To bardzo istotne, bo pozwala na sprawne zakończenie remontu. Podczas prac w ogrodzie czy na przyległych do domu terenach seria Ninebark do ubierania podczas pracy sprawi, że będziesz widoczny z daleka. Zwiększy to Twoje bezpieczeństwo.